Järjehoidjad

Sõjaväe ülem: Rogue rünnak

Alternatiivsed nimed: Var komandör

Game War Commander: Rogue Assault sõjaväe lahingute fännidele.

American arendaja Kixeye oma kontol on mitu edukat projekti ning sõjaväe ülem: Rogue Assault lisas selle nimekirja. Uue IMO mobiilsidevahendite strateegia töö jõudis mitu aastat (2014-2016). sisse) Kuid võime julgelt öelda, et mänguasja meeldib žanri fännidele, kes ei jäta võimalust võtta oma kätt tugevas armees. Toodeil on mitu toredat omadust, mis eristab seda positiivselt sarnaste masside massist:

  • Excellent töötab kõigil platvormidel.
  • Kasutage tavalist 3G- ja keskmise kiirusega paketti.
  • Seal on 6 erinevat graafikaseadet, mis valitakse automaatselt sõltuvalt kasutatavast seadmest.

Iga sõja ülem: Rogue Assault saab tasuta alla laadida, kuid on olemas ka ostude võimalus. Kuid selleks, et raha kulutada, pole keegi jõudu ja on võimalik teha tasuta. Muide, võite alla laadida ka War Commander: Rogue Assault arvutis, ja see on teine ​​pluss mängu kasuks.

0 Väike eelajalool.

. Kehtivus, milles mängija selgub, viitab lähitulevikus maailmamajanduse kokkuvarisemisele. See tõi kaasa kogu tööpuuduse, mille tagajärjel tekkis näljahäda. Inimesed võtsid tänavale, kuid peagi rahumeelsed ülestõusud andsid kohale agressiivse zavarushka. Ametiasutused kaotasid kontrolli olukorra üle, kuritegevus ulatub, suurenes jõugude arv.

Olles saanud relvadele juurdepääsu, eriti tugev fraktsioonid ületasid Euroopat, kuulutasid okupeeritud alad vabad riigid. On aeg uus diktatuur, mis on julmam kui kunagi varem. Mängijate ülesanne juhtida sõjaväebaasi ja hävitada üks kõige verejõulistest kindralidest, jätmata talle võimalust levitada oma mõju teistele maadele.

Meie mängud.

Game War Commander: Rogue Assault areneb kahes harus:

  • aluspinna ehitamine ja tugevdamine
  • Osalemine PVE ja PVP lahingutes

Teil on juurdepääs kolmele peamise metalli ressursile (ilma selleta parandusi ei toimu), toorium (metalli analoog, kuid arenenud), õli (aitab üksustel taastuda pärast lahinguid). See on hea, mida peaks alati olema, nii et jälgige varude õigeaegset täiendamist. Saage need oma baasil ja saate ka täidetud ülesande tasu. Kui te ei ole sõjaliste strateegiate jaoks uued, teate tegevuspõhimõtet. Selles suhtes sõjaväe ülem: Rogue Assault mäng ei too kaasa midagi uut: arendage pidevalt baasi, ehitage ehitisi, eraldage ressursse, püüdke vägesid, haarake uusi territooriume ja kontrollige neid.

Üks mänguasja omadustest on piiramatu juurdepääs rahalistele vahenditele. See tähendab, et nende allikas ei vähene, nii kogunevad julgelt vajaliku summa edasiseks ajakohastamiseks ja ehitamiseks. Kuid selle jaoks on teil vaja oma kohalolekut, sest mäng Var Commander ei arene"unerežiimil". Kui piisab, kui jagada ülesandeid teistes projektides ja jõuda tagasi saagikoristuse päevani või saada mõni muu tulemus, siis see ei toimi. Uuele tasemele jõudmiseks peate isiklikult kõigile juhtima. Kõige huvitavam osa võitlusest. Sa pead moodustama oma armee, valides oma karakteristikute järgi erinevat tüüpi väed. Olemasolevad jalavägi, paagid, veoautod, sõjaväe lennundus, igasuguse kaliibriga väikerelv ja hävitamise raadius.

Enne rünnaku minemist tehke põhjalik tutvumine, veenduge, et vaenlane on teie hambaid, ja ärge unustage mõelda taktikale, et operatsioon oleks edukas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more