Järjehoidjad

Sõja masinad

Alternatiivsed nimed: Var Carsine

Game War Machines on teie lemmikpaakid.

mängud tankid täitnud virtuaalne ruum, ja selline arvukus saab tajuda erineval viisil. Ühelt poolt annab see valiku, kuid teiselt poolt on palju raskem leida seda kallist mänguasja, mis vastab kõigile maitsestatud tankmanni nõuetele. Ettevõte Fun Games For Free pakub oma versiooni lahingutest, mis on kujutatud mängu projektist War Machines.

. See ilmus esmakordselt 2015. aasta novembris. , ja aasta hiljem kohandati Android-platvormi jaoks. Praegu on War Machines alla laadinud üle 10 miljoni allalaadimise. kasutajad. Mäng on nüüd tasuta jagatud, kuid fännidele on traditsiooniliselt makstud sisu, et kiirendada ürituste toimumist ja saada lisatoetusi. Mõned kaubad saab osta 25,99 2 699,99 UAH. , kuid kui maksate kuutasu, saate kindlustusmaksete konto, kus hüved on tõsisemad ja mahutid on palju järsemad. Mobiilseadmes mängimiseks märkige, et mänguasja suurus on 69 miljonit ja Android-versioon peab olema vähemalt 4. 1 Kui otsustate oma arvutisse laadida War Machinesi, siis iOS 7. 1 ja kõrgem.

Var Mashine mänguasja omadused.

 • Bright graphics
 • Dünaamilised lahingud
 • Mitu valikukohti
 • Paakide valik ja nende pumpamise vajadus
 • Üksikud ja võistluste meeskonnatüübid

Niipea, kui War Machines mäng on installitud, jõuab mängija oma angiasse, kus tema varustus on salvestatud. Seal on masinate remont ja uuendamine, kuid nende maksimaalseks pumpamiseks on vaja palju raha. Kuld ja teemandid on mängu loetelus. Gold laos on lihtne saada piisavalt, et lahinguväljal regulaarselt minna ja hävitada vaenlasi. Teemandid on väärtuslikum valuuta ja kui te ei osta seda reaalmakseks, saate seda tasuta tasuta ainult pärast edukat tööd ja elavate mängijate vastu võitlemist.

Lisaks vääriskividele on ka kütusekanister väärtuslikuks artefaktiks kui auhind. Samuti toimub regulaarselt turniirid, kus võitjad saavad väärtuslikke auhindu. Algajad peavad kõigepealt läbima, läbima tulekahju ja omandama kogemusi, mistõttu neile on saadaval ainult ühe mängija režiim. Kuid on isegi lõbus sõita põllul, lüüa ja hävitada vaenlasi, koguda münte neilt ja koguda teisi boonuseid:

 • Tervise taastamise komplektid
 • Kütusepaagid
 • Leaks
 • Gold
 • Stars

Ainult pärast teatud taseme saavutamist on võimalik teha koostööd teiste mängijatega ja osaleda massilistes missioonides. Ajal, mil teie tankid peavad suurendama kõiki nelja omadust:

 • Bronu
 • Vesi jaotis
 • Shortness
 • Atak

Iga funktsiooni saab parandada viie astmega, nii et seal on palju kasvatada. Püstitakse torni, torn, roomik ja mootor. Lisaks võite juhtumismudelile rakendada või menüüsse valitud kamuflaaži rakendada. Noole vasakpoolses nurgas kontrollib üsna lihtsat liikumissuunda ja paremale nägemist ja pildistamisnuppu. Tankid võivad pöörata torni, võtta esemeid silmapilkselt, ja teiste inimeste varustuse skaala näitab kahju protsenti. Kohapeal on alati takistusi ja kui te lähete üle seina, ei näe teid ega vaenlast. See aitab luua mõnevõrra üllatusliku efekti, kui te ei tea, milline külg on ohus. Samuti on meeldiv, et seal valitakse kõrbes asuvaid asupaiku, metsi, linnu ja talvemaastikke.

War Machines mäng on pidevalt ajakohastatud ja vigu, mida mängijad kinnitavad, eemaldavad arendajad kiiresti. Kahtlemata on toode kvaliteet ja teie tähelepanu väärt. Selle ennast hindamiseks laadige see kohe alla.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more