Järjehoidjad

Sõjarobotid

Alternatiivsed nimed:

War Robots on võrgumäng, milles saate juhtida tohutut lahingurobotit. Saate mängida arvutis. Graafika on hea, üsna detailne. Häälnäitlemine on kvaliteetne, metallihiiglased kõlavad nagu päris, muusika on energiline, sobib suurepäraselt suuremahulisteks lahinguteks.

Maailm, kuhu sa leiad end tänu sõjarobotidele, on haaratud sõjalistest konfliktidest. Selles mängus saate ainulaadse võimaluse osaleda tohutute lahingumasinate lahingutes.

Enne alustamist lõpetage lahinguroboti meisterliku juhtimise koolitus. Liides on mugav, nii et juhised ei võta palju aega ja mõne minuti pärast olete võitluseks valmis.

Mängu ajal ootab teid palju huvitavat:

  • Võitlege oma vaenlastega lahinguväljal
  • Ehitage uusi roboteid ja täiustage neid
  • Leidke parim taktika ja strateegia, mis võimaldab teil võita tugevamaid vastaseid
  • Laiendage oma saadaolevate relvade arsenali
  • Teenige vaenlaste võitmise eest auhinnaraha
  • Võistle veebis pärisinimestega

See on väike nimekiri asjadest, mida peate War Robots PC

-s tegema

Selles mängus toimuvate lahingute ulatus on muljetavaldav. Mängijatele on saadaval rohkem kui 50 tüüpi relvi, sealhulgas ballistilised raketid, energiarelvad ja palju muud. Kõik pole mängu esimestest minutitest saadaval, kuid teil on võimalus oma arsenali järk-järgult laiendada.

Ühel missioonil saab kasutada vaid mõnda tüüpi relvi. Mis see täpselt olema saab, sõltub teie mängustiilist, valige omal valikul võimsad kaugmaarakettid või kiired kuulipildujad. Teie lahinguroboti kaitseaste võib samuti erineda, kuid pidage meeles, et mida tugevam on soomus, seda suurem on kaal ja madalam manööverdusvõime.

Looge oma ainulaadne robot, muutes rohkem kui 45 lahingumasina mudelit.

Maastiku tundmine, kus lahing toimub, võib anda teile eelise, nii et saate vältida varitsust ja kasutada maastikku enda kasuks.

Mängurežiime on mitu.

Mängijatel on võimalus luua liite ja teha koostööd, et võidelda lahinguväljal vaenlaste vastu. Proovige, et kogenud ja andekad võitlejad oleksid teiega ühel poolel, ainult nii saate võita.

Sõjarobotite mängimine arvutis on huvitav ja seda on võimalik teha igal pool, kuna projekt on platvormideülene. War Robots on saadaval ka kaasaskantavatel platvormidel.

Mängimiseks vajate stabiilset Interneti-ühendust, lisaks peate alla laadima ja oma arvutisse installima War Robots.

Mängusisene pood, kust saate osta unikaalseid värvivalikuid ja muid kaupu, mis on War Robotsi mängijatele kasulikud. Pühade ajal toimuvad müügid ja teemaüritused.

Regulaarselt antakse välja

värskendust, mis toovad mängu uut sisu.

War Robots saate tasuta hankida, järgides sellel lehel, Steami portaalis või arendajate ametlikul veebisaidil olevat linki.

Hakka mängima kohe, et saada reitingu esinumbriks ja juhtida tohutuid võitlusroboteid paremini kui teised mängijad!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more