Järjehoidjad

War2149

Alternatiivsed nimed: War2149

Igra War2149: Uus ruumi Odüsseia. Iga meeskond on kergesti kättesaadav ja peab ikka püüdma eksponeerida laiemas menüüs. Ja mida suurem on saavutus, seda suurem on teie edu arenenud juhtumil. Kuid nende toodete ilu on see, et igaüks saab ehitada oma universumi, läbides arengu ja vallutuse, kuid üsna teine ​​asi, mida peate pealt hoidma, hirmutama ja austama naabreid. Liitumine liitumisega aitab teil ellu jääda uues maailmas, sest see on sõjaline ja majanduslik toetus, vastastikune kasu ja töökohad. Sõbralik õlgade lähedus, palju lihtsam luua ja arendada laevastikku, uurida piirkonda, võita vallutatud planeetides võimu. Sa peaksid olema igas suuruses laevad, ehitatud kaitsev, sõjaväebaasid, erinev tootmine.

 • Kunstnik eelistab teha pingutusi ressursside tootmisel ja tehnoloogia arendamisel, et aidata liitlasi. Selle saamiseks kasutage luureandmeid ja kui nende käes on tõesti väärtuslikud andmed, jagavad nad neid liitlastega või müüvad huvitatud isikutele.
 • Vash-laevastik peaks koosnema igas suuruses laevadest, et teha erinevaid toiminguid ja ülesandeid. Enamik neist on väikesed ja krapsakad transpordid, mis on kasulikud uurimise ja kohapealse, hästi suunatud löögi jaoks kõige haavatavamas kohas. Kiireks manipuleerimiseks kaitsevad taga kaitseks kasulikud võitjad ja tugeva armoriga tankid. Juurdepääs nendele ja teistele rikkustele War2149 avatud registreerimine, mis muudab teid galaktika elanikuks.

  Igrovaya eripära.

  iPlayer War2149 annab teile rõõmu tegevusest tänu mängu kõikide komponentide peaaegu sõnakõlblikkusele, võitlusele, ehitamisele, majandusele.

  • Bystroe ehitus zdaniy
  • Uskorenny kasvu tehnologiy
  • Sozdanie liidud ja liituda chuzhie
  • Naraschivanie sõjaväe moschi
  • Manevrennye space korabli
  • Dostupnost rentides võõrvägesid ras
  • Stremitelny majanduskasvu või täiendavaid võidelda võimeid ostes artefaktov

  Lisaks saavad mängijad kontrollida rohkem kui 25 erinevat tehnoloogiat ja 58 kasulikku talenti, tõstes samal ajal oma sõjaliste üksuste taset.

   

  Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

  Read more