Järjehoidjad

Warface

Alternatiivsed nimed: Warface

Ja gras Varfeys - on shooter firmalt Crytek mis , mis on tuntud oma kõrge kvaliteedi multiplayer mänge, mis on populaarne kogu maailmas. Mängijad saavad ise hindama plusse ja täiendusi uusi mänge.

Enne mängida mängu online Warface veenduge, et arvuti seaded ja süsteemi miinimumnõuetele mängu. Arendajad määrata järgmise süsteemi miinimumnõuded mäng:

- Operatsioonisüsteem: Windows XP Vista [ _9_] Seven

- Protsessor : Intel / AMD dual-core 2. 0 GHz;

- Mälu: 1 Gb (1. 5 Gb jaoks Windows Vista / 7)

- Video: GeForce 8600 GT 256 Mb

- 6 Gb vaba kõvakettaruumi;

- Interneti kaudu ADSL 56 kbit / s.

Enne otse mängu, tuleks edasi Warface online registreerimine . See protsess võtab vaid paar minutit, kui teha nii mugav ja lihtne.

P egistratsiya mäng Warface hõlmab sisenemist järgmised andmed:

- Nick - nimi, mida kasutatakse, mida mängija mängu

Password

- E-posti aadress;

- Samuti on vaja lugenud ja nõustun kasutaja leping, litsentsileping ja mängureeglid.

Järgmine, sa pead alla laadima ja paigaldama mäng klient. Olgu see otseselt mängu kodukale, ja klõpsake "Download", et alustada allalaadimist. Kui fail on laaditud, sa lihtsalt vaja kasutada seda ja järgige juhiseid. Praegusel registreerimise Warface otsas, ja sa oled valmis põnev mäng.

Ja gras Warface Internetis algab välimus valik oma iseloomu. Väga palju erinevaid võimalusi, nii et saate luua ainulaadse iseloomu. Warface online mäng pakkumised esimene läbida koolitus, mille kaudu on jätkuvalt lihtsam mängida. Haridus funktsioon mängud, tegeleb juhtimise, siis mängida mängu online Warface on palju lihtsam.

In Warface play on võimalik sellist liiki insener, Forward, medic ja snaiper. Iga klass on oma plussid ja miinused, nii et valige klass, juhindudes isiklikest eelistustest ja valitud strateegia. Selle eripäraks iga klass on erivahendid - mõned tooted on saadaval ainult selles klassis.

Assault - on peamine relv võitleja, mis on automaatne. In protsessi arengut see on saadaval uued mudelid vintpüssid ja kuulipildujad. Attack kasutatavate õhusõidukite erivarustuse kasti laskemoona, millega saab merega pärast äge võitlus, kui mängija ise ja tema liitlased.

Medic - väga vajalik tegelane lahinguväljal, kui kasutate oma erivarustuse (komplektid) saab ravida Allied mängijad, samuti täiendada oma tervist. Selle esmane relv arst kasutab õhutõrje relva, mis ei ole täpne, kuid väga võimas relv.

Engineer võitlevad kerge kuulipilduja või püstol. Samuti saab taastada varud armor, mis võib sageli olla väga kasulik ägedad lahingud. Lisaks insener miine, mis aktiveeritakse shot, või kui lähenev vaenlane.

Snaiper on snaiper mäng. Tänu oma püss, ta võib tappa vaenlased vahemaa sageli esimese võttega.

Ja grata Warface vaja lõpule missioone on erinevad ja alati täis lisaülesandeid. Nende jaoks on mängija kasum kogemus ja väärtuslik boonuseid.

Kahtlemata mäng Warface on korralikult hinnata praegust kvaliteeti shooter fännid ja poolehoidjad häid mänge.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more