Järjehoidjad

Warhammer 40000: Dawn of War

Alternatiivsed nimed: Warhammer 40000: Dawn of War

Warhammer 40000: Dawn of War - arvuti strateegia mäng reaalajas. Mängu Warhammer 40000: Dawn of War eeldab selge keskendunud taktikaline mõtlemine. Mängu arendajad, firma Relic Entertainment, võetakse aluseks juhatuse Sõjamängud Warhammer 40000. Samuti vabastati kolm osa nii huvitav Lisaks lugu: Winter Assault, Dark Crusade soulstorm.

In Internet on Warhammer 40000: Dawn of War video ja pildid, lisaks ülevaade, mis annab hea aluse tutvumine gameplay. Kui sa ei ole fänn seeria neid mänge. Pärast lugemist saate kiirusta ja külastada veebilehte ja lae Warhammer 40000: Dawn of War.

Mängu Warhammer 40k Dawn of War võtab sind fantaasia universumi Warhammer 40000, mis on planeedi Tartarus. Sa kangelane - üks mereväelaste mereväelaste seotud rassi.

Üldiselt on sellised võistlused:

• Space Marines

• Orcs

• Chaos

• Eldar.

Space Marines - esindavad geneetiliselt superior inimesed, kes olid loodud pilt "poega" keiser ise. See on kõige võimsam võitlejad.

Orcs - barbarid, mis eksisteerivad pärast võidelda. Esitatud kujul tohutu roheline seinaga veidrikud. Eesotsas oma pealik Orkamungus.

Chaos - need reeturid ja taandusin Space Marines kes sattusid halba mõju Chaos Gods. Aga mäng nimega Alpha Legion.

Eldar - esindajad vanim rass. Nende tehnoloogiad on paremad kui teised.

Algselt mäng Warhammer 40000: Dawn of War Saate mängida orc rassi, kuid hiljem saad aru, et see ei ole kõige hullem oma vaenlasi. Chaos Space Marines, sest esindajad - on tõelised vaenlased.

Kogu krunt mäng on täis keerulisi ja plavnoperetekayuschih vastuolud võistlused mäng.

Kogu gameplay te koguda vahendeid hoone oma andmebaasi, samuti tehnoloogia areng. Resources saada sa haarata ja oma kontrollpunktid. Nad on pidev allikas ressursse. Kuid me peame jälgima, et tootlikkus ei jääks.

Alates versioonist taktika - lihtsalt saata sõjaväe arvesse lahing - võib põhjustada, on vaja hoolikalt jälgida iga arvesti omadused iseloomu oma armee. Samuti on võimalik, et täiendada oma armee uute mängijate otse lahing. See on lihtsalt arv sõdureid ja seadmed on üldiselt piiratud.

Mäng on saanud parimaid kommentaare, nagu välis-ja vene ajakirjanikud.

Graafiline kvaliteeti mängu Warhammer 40000: Dawn of War esindatud kõrgel tasemel. Pilt on selge ja särav esemeid. Üldiselt on piisavalt realistlik pilt.

Muusikaline saade on ka mingit probleemi, sest valige sobiv muusika, säilitada teatud saatjaskond.

Mängu Warhammer 40000: Dawn of War üksiku režiimi. Ehk mängida koos oma sõpradega meeskond ei õnnestu, kuid soovitame see põnev mäng on proovimist väärt.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more