Järjehoidjad

Warhammer 40000: Sõja koidik

Alternatiivsed nimed: Warhammer 40k: Dawn of War

Warhammer 40 000: Dawn of War on arvuti reaalajas strateegiamäng. Warhammer 40 000: Dawn of War nõuab selget ja keskendunud taktikalist mõtlemist. Mängu arendajad Relic Entertainment võtsid aluseks lauaplaadi Warhammer 40 000 sõjamängu. Lisaks sellisele huvitavale loole ilmus ka kolm osa: Winter Assault, Dark Crusade, Soulstorm.

Warhammer 40 000: Dawn of War videod ja ekraanipildid on lisaks sellele arvustusele kättesaadavad ka internetis, mis annab hea aluse mängukäiguga tutvumiseks. Kui te pole selle mängusarja fänn. Olles tutvunud, võite kiirustada saiti külastama ja alla laadida Warhammer 40 000: Dawn of War.

Mäng Warhammer 40k Dawn of War viib teid fantastilisse Warhammer 40 000 universumisse, mis asub planeedil Tartarus. Siin olete kangelane, üks kosmosemereväelastest, kes kuulub kosmosemere rassi.

Üldiselt on järgmised võistlused:

  • Kosmose merejalaväelased;
  • orkid;
  • Kaos;
  • Eldar.

kosmosejalaväelast on geneetiliselt täiustatud inimeste esindajad, kes on tema enda loodud keisri poegade näo järgi. Need on kõige tugevamad võitlejad.

orki on barbarid, kes eksisteerivad selleks, et võidelda. Esitatakse tohutute rohelise nahaga ekstsentrikute kujul. Neid juhib juht Orkamungus.

Kaos on need reeturid ja taganevad kosmosejalaväelased, kes on langenud kaosejumalate kurja mõju alla. Kuid mängus nimetatakse neid Alpha Legioniks.

Eldarit on vanima rassi esindajad. Nende tehnoloogia on parem kui teistel.

Mängus Warhammer 40 000: Dawn of War mängite algselt orkide rassi vastu, kuid alles hiljem saate aru, et need pole teie halvimad vaenlased. Lõppude lõpuks on Chaos Space Marinesi esindajad tõelised vastased.

Kogu mängu süžee on täis keerulisi ja sujuvalt kulgevaid konflikte mängu rasside vahel.

Kogu mängu jooksul saate ressursse nii oma baaside ehitamiseks kui ka tehnoloogiate arendamiseks. Ressursside hankimiseks hõivate ja omate kontrollpunkte. Need on pidevad ressursside allikad. Kuid me peame tagama, et tootmiskiirus ei langeks.

Kuna taktikaline valik armee lihtsalt lahingusse saatmiseks võib viia lüüasaamiseni, peate hoolikalt jälgima oma armee iga kangelase individuaalseid omadusi. Samuti on võimalik oma armeed uute mängijatega täiendada kohe lahingu ajal. Kuid vägede arv üldiselt ja varustus on piiratud.

Mäng sai parimaid hinnanguid nii välis- kui ka Venemaa ajakirjanikelt.

Mängu Warhammer 40 000: Dawn of War graafiline kvaliteet on kõrgel tasemel. Pildil on selged ja eredad objektid. Üldiselt on pilt üsna realistlik.

Probleeme pole ka muusikalise saatega, kuna valitud on sobiv muusika, et säilitada teatud õhkkond.

Mängib Warhammer 40 000: Dawn of War üksikmängija režiimis. Võib-olla ei saa te sõpradega meeskonnas mängida, kuid soovitan seda põnevat mängu proovida.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more