Järjehoidjad

Warkeepers

Alternatiivsed nimed: Warkeepers

Warkeepers online mäng - tasuta th multiplayer s online Shooter žanr MMORPG funktsioone originaal, põnev süžee, ületamatu graafika, luues tohutu hoogu gameplay. Seega mäng Warkeepers lubab koos täius süüvima realistlik maailm lahingud, vaprus ja võidu.

Osale mängus Warkeepers ei ole raske, kui seda on vaja ainult minna mängu kodukale, start registreerimise Warkeepers, avage valdkonnas, et täita oma mängija nimi, e-posti aadress ja parool. Seejärel Warkeepers Online registreerimine on edukalt lõpule viidud, nagu on näidatud teate e-posti aadressile, mis oli kindlaks määratud. Julgelt alustada õppimist kõiki hasartmängude ruumi!

Et mängida mängu online Warkeepers vaja järgmistele nõudmistele:

  • Operatsioonisüsteem: Windows XP / Vista / 7 (soovitatav Windows 7)
  • Memory - 2 GB
  • Graafika - DirectX 11 diskreetne, 512 MB (1024 MB), Place - 1GB

Alates mängida mängu online Warkeepers, sa kohe aru, et tema lugu on üllatavalt ebatavaline ja huvitav. Tegevus toimub 1944 - Teine maailmasõda. See on nagu ükski teine ​​mäng rõõmustab ajaloofanaatikud ja lahingud minevikust inimkonnale. Saksamaa ja Jaapan kannatab purustamine lüüasaamist on alliansi vägesid, kuid teadlased Reich väsimatult tööd, et luua uus, hirmutav relvi, mis peaks omakorda Hoovuste sõda. Kuid see, et nad kujutavad endast ohtu mitte ainult vaenlase jõududega, vaid ka kogu elu Maal.

Ka Warkeepers mängida kahes režiimis: PVE (peale arvuti eest) või PvP (samade mängijate elus nagu te olete.) Igal režiimil on oma eelised ja väärtus. Näiteks osalevad PVE lahingud ja hävitades vaenlase tööjõudu (ja mõnel juhul ei ole see nii lihtne), võite teenida kogemus vajalik edasi arendada oma iseloomu, saada uusi relvi ja palju muid kasulikke omadusi mängu.

PvP lahingud - lahing mängijad, samuti asub internetis. Võideti neid saad palju rohkem kasu kui koos PVE. Plus, see on selge, et suhelda reaalsed inimesed ja mitte arvuti intellekt on palju huvitavam ja põnevam.

Erilise atmosfääri mängu teha erinevate territooriumide suhtes, kus see on vajalik, et täita ülesanne, või lihtsalt kohtuda ja lähetamist vaenlasi, mille hulgas võib leida hirmutav "ülemused." Nii võite sattuda mahajäetud labor või sünge katakombid, kus iga sekund on väärt olema valvas ja valmis välkkiiret reageerimist ja välimus julgust.

Nagu näete, on mäng Warkeepers - suurepärane võimalus haarata viimase lahingutes viimase meie planeedi, kuid ei tea, kuidas olukorda muuta, võttes arvesse mitmeid fantastilisi omadusi, mida arendajad rohkem intriig gameplay.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more