Järjehoidjad

Warlander

Alternatiivsed nimed:

Warlander on mitme mängijaga strateegiamäng, mida saate mängida Interneti-ühendusega arvutis. Mängijad näevad siin kaunist koomiksistiilis 3D-graafikat. Tegelastele annavad hääle professionaalsed näitlejad ning muusika on valitud nii, et see tõstaks sõdurite moraali.

  • Looge taktika vaenlase lossi vallutamiseks
  • Ära luba oma lossi vallutada
  • Kontrollige oma tegelast lahinguväljal
  • Looge liite teiste mängijatega

Näib, et loendis olevad üksused ei tekita raskusi, kuid praktikas on kõik palju keerulisem. Peate saavutama täiusliku tasakaalu ja ainult siis õnnestub.

Enne Warlanderi mängimist peate kindlasti läbima väikese õpetuse, see näitab teile juhtimise põhitõdesid.

Järgmiseks nimetage oma kangelane ja valige oma eelistatud klass. See võib olla hirmuäratav rüütel lähivõitluses, mustkunstnik, kes suudab kaugelt tohutult kahju teha, või näiteks vibulaskja.

Kollektiivses mängus ühes rünnakus võib osaleda kuni sada mängijat. Võit on võimalik ainult siis, kui igaüks neist võitleb kõigest jõust ja peab kinni ühisest strateegiast. On oluline, et meeskonnas oleks võimalikult palju tugevaid sõdalasi ja vähem uusi tulijaid, vastasel juhul võib rünnak ebaõnnestuda.

Sama põhimõtet saab järgida ka liidu valimisel, millega soovid liituda. Kui otsustate luua oma, otsustate ainult teie, kes selles osalevad. Proovige meelitada kogenud ja tugevaid mängijaid, kuid te ei tohiks kõiki uustulnukaid välja saata, sest pärast mängu taktikat mõistmist saab neist tohutu jõud.

Vaenlase garnisoni rünnates ärge unustage jätta oma väravate kaitsmiseks piisavalt sõdalasi, isegi kui nad pole kõige osavamad sõdalased, suudavad nad vaenlasi eemale hoida kuni abi saabumiseni.

Sellistes mängudes on väga oluline mitte päevi vahele jätta, et meeskonnakaaslasi alt vedada. Et motiveerida teid sagedamini mängu sisenema, on arendajad välja pannud iganädalased ja igapäevased külastuse auhinnad.

Suurte spordiürituste või suuremate hooajaliste pühade ajal ootavad teid mängus lõbusad võistlused temaatiliste auhindadega. Sellistel päevadel on arendajad eriti helded ja teevad palju kasulikke kingitusi.

Mängusisene pood võimaldab teil osta ehteid, relvi ja muid kasulikke esemeid. Maksmiseks aktsepteeritakse nii mänguvaluutat kui ka pärisraha. Poes väikese summa kulutades tänate arendajaid ja motiveerite neid mängu veelgi mugavamaks ja huvitavamaks muutma. Sageli on poes müük ja see võimaldab teil saada soovitud kaubad palju odavamalt. Kontrollige poodi iga päev, et mitte allahindluste aega maha magada.

Otsige värskendusi, need toovad uut sisu ja lisavad mängu asukohti, kus peate võitlema.

Warlanderi tasuta allalaadimine arvutisse, saate järgida lehel olevat linki. Mängu installimine on igal ajal täiesti tasuta. Lisaks arvutile saab mängida ka konsoolidega.

Hakka mängima kohe ja saa kuulsaks võitmatu sõdalasena maagilises maailmas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more