Järjehoidjad

Aternumi sõjapealikud

Alternatiivsed nimed:

Warlords of Aternum käigupõhine strateegia mobiiliplatvormidele. Graafika on hea koomiksistiilis, stiliseeritud klassikalisteks mängudeks. Mäng on hästi kõlav, muusikalised kompositsioonid on valitud nii, et need sobiksid mängu üldise stiiliga.

Saage mängumaailma tugevaimaks kindraliks.

  • Sõdalaste värbamine ja koolitamine
  • Võitlused ressursside pärast
  • Laiendage oma maid ja kaitske neid orkide hordide eest
  • Võitlus teiste maakondadega ressursside ja maa pärast

Lisaks eelnevale ootab Sind mängus veel palju huvitavat. Mida täpselt saate teada, kui mängite Warlords of Aternumit.

Lahingud ja armeed liiguvad üle territooriumi, mis on jagatud kuusnurkseteks aladeks. Kui olete käigupõhiste strateegiamängude fänn, olete tõenäoliselt juba näinud sarnaseid lahendusi. See on mugav, selge ja annab palju tegutsemisvõimalusi.

Avastage ümbritsevat maailma, leidke ressursse ja uskuge oma uute võitlejate meeskonda. Hoiduge vastastest. Teie armee ei saa ühegi vaenlasega hakkama, eriti mängu alguses.

Osa leitud ressurssidest ja esemetest võidakse valvata. Selliste leidude eest tuleb võidelda.

Proovige oma kuningriigiga liita võimalikult palju territooriume. Nii saate igal sammul rohkem raha ja värbate rohkem sõdalasi.

Varustage oma asulad ja proovige neid võimalikult palju kindlustada. orkide hordi testivad regulaarselt teie kaitsevõimet haarangutega. Nad ei ole väga osavad sõdalased, kuid neid on palju ja see võib põhjustada probleeme.

Lisaks orkidele võivad rünnata ka teised mängijad, kui nad on sinu vastu vaenulikud.

Kutsuge oma sõpru mängu või tutvuge uutega. Suhelda ja luua liite ühisteks kaitse- ja sõjalisteks kampaaniateks.

Teie sõdalaste relvi ja soomust saab täiustada või asendada võimsamate relvadega. Paremad relvastatud võitlejad saavad lahinguväljal tõsise eelise.

Järk-järgult saate tugevdada oma armeed ja luua meeskonna, mis suudab toime tulla peaaegu iga vastasega. Valige, milliseid oskusi arendada, see sõltub sellest, kui hästi teie sõdalased koostööd teevad.

Võitlege PvP-režiimis teiste üksustega ja tõstke oma bänner edetabeli tippu. Kuid pidage meeles, et mida kõrgemale edetabelis tõuste, seda rohkem on neid, kes soovivad teid sellelt positsioonilt eemaldada.

Mängusisene pood võimaldab teil sooritada oste nii mängusisese valuuta kui ka pärisraha eest. Pakkumisi kaupluses uuendatakse regulaarselt. Saate oma seadme seadetes välja lülitada võimaluse osta raha eest esemeid, see on kasulik, kui laps mõnikord seadet kasutab.

Game saab värskendusi veaparanduste ja uue sisuga. Arendajad püüavad teha parandusi.

Warlords of Aternum Android-le tasuta allalaadimiseks võite järgida sellel lehel olevat linki.

Kui teile meeldivad sellised mängud nagu Heroes of Might and Magic, siis see mäng meeldib teile kindlasti! Võib-olla pole te kunagi selliseid mänge mänginud, siis peaksite seda kindlasti proovima, installige mäng kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more