Järjehoidjad

War of Titans

Alternatiivsed nimed: War of Titans

Sellisel juhul, kui sa ei hooli avalikkuse tähelepanu, meeldib viibida tähelepanu keskpunktis, kuid siiski ei tõrksad laine oma rusikad, Vabadussõja Titans mängu loodud teile. Mäng viib sind kaugele meilt paljude sajandite Vana-Rooma ja gladiaator võitleb.

Ajal, mil Rooma impeerium, samuti muid tsivilisatsiooni nõudlik leib ja tsirkus, areen läks kaks võimsam sõdalane ja on tõestanud oma võimet olla esimene. See on see, mis pakub mäng Vabadussõja Titans. Ei ole teist. Seal on ainult esimene ja kaotajad. Kuid me peame õppima püsti isegi pärast lüüasaamist ja edasi liikuda, leida jõudu võidelda ikka ja jälle oma rivaali ja karda olla lõksus jälle. Fear - see on läbi kukkunud.

War of Titans online mäng paneb väga keeruline, kuid saavutatav eesmärk. Ta on teha iga virtuaalne mängija võitleja. Omakorda peab mängija viia oma iseloomu nii, et see tähendab vaid üht - täiuslik meisterlikkust gladiaator.

Sõjas Titans Online registreerimine ei tekita teile probleeme. Siin me peame, nagu alati, annab login. See on nimi, mille te mängu siseneda. Järgmine täpsustada parool ja valige üks ettepanek mandritel. Kõik need serverid on saadaval erinevates osades maailmas. Vali üks, mis sobib teie. Siis on vaja sisestada oma sünnikuupäev saaks vanuse kindlaks mängija ja aktsepteerima mängu. Pärast registreerimist, saate valida iseloomu gladiaator, kes astuvad vastu võidelda. Tegelikult valik teil on väike, kui mängu arendajad peavad arvestama ainult neli kangelased. Nad asjakohane ajastu kreeka-rooma nimed. Igaüks neist on ainulaadne, tegelikult õnnistatud eriomadused. Aga mäng on sul võimalik parandada oma lemmiklooma, arendada mõned kvaliteediga või õpetada midagi uut.

Alustada mängida online mäng Vabadussõja Titans kasutajatele kogemus soovitame koolitus külalistele. Siin on sul võimalik kapten tehnikat võidelda ja sisuliselt mängu. Teie kangelane podnapryazhet oma virtuaalne lihased, ja sina - ning oma sõrmed soojendada poupravlyat hiire või klaviatuuri. Ja pärast koolitust - welcome to real tapatalgud!

Sõjas Titans peaks mängima esmalt neile, kes tahavad tunda tõelist kirg ja huvi, kellele meeldib võidelda lahingus ja ei suuda elu ilma seiklus. Siin on meil õppida valitsema ja kirves ja mõõk, sest me ootame vastane ei halasta. Gladiators hinnanguliselt suhe kategooriad nagu jõudu ja vastupidavust, osavust ja kindlasti kiire liikumise. See on nende nelja konkreetsed põhimõtted on aluseks kogu mängu. Iga parimaid gladiaatoreid ükskõik. Samal ajal keegi häirib, et ta teaks, et avastada uusi kategooriaid.

Seas gladiaatorid minna oma valuuta. Whispering arved siin asendab kulda, hõbedat ja prillid. Lihtsaim, kui olete juba arvasid ise, saada hõbedat. Kulla ja kalliskivide punkte saab olema raskem, sest neil on võimalik jackpot. See on nii rahuldust, mis saab igakuise võitja võitleb elu, nagu nad ütlevad, ja surm. Kord kuus areenil koonduvad kaks gladiaatorid ja kaalul - jackpot. Tulemus lahing sõltub, milliseid oskusi on kasulikum see stsenaarium.

Dodgers väga lühiajalise töö raske, kuid tugevad, "läbi saada" see, kes on suurem kiirus. Kuigi lagunenud siin ei saa kuidagi ennustada. Muide, iga märk saab olema eri tüüpi relv - rod, kirves, mõõk, või midagi muud. Tavaliselt mängijad üritavad kapten oskusi ühe liigi asemel laine tabanud ja miss kõike, mis kätte. Aga teil on oma eriline strateegia, nii et ma ei tee plaane ette. Ühesõnaga, mäng on väga huvitav ja põnev, nii et viivitus algust parem mitte. Gladiaatorite võistlused Vana-Rooma oli metsikult populaarne. Oleks tulnud vaatama rahvahulgad, areenil on nagu meie staadionid pakiti viimase külas. Tänapäeva maailmas Gladiaatorite võitluste ei ole vähem huvi. Korrigeeritud ainult et nüüd te ei saa näha ainult seda kuulda seisukohta, vaid ka osaleda see lihtsalt istub toolil ja ei põe vigastused ja haavad.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more