Järjehoidjad

Lõim

Alternatiivsed nimed: Lõim

Süsteemi nõuded:

Protsessor: Core 2 Duo / Athlon X2 2 GHz

RAM: 2GB

Video: 256 MB

Disk Space: 1. 9 GB

Warp - arvutimäng, mis ühendab endas parimaid aspekte classic arcade puzzle ja stealth mänge. Warp mäng annab meile võimaluse tunda mitte tuttav rolli päästja planeeti välismaalase ähvardus, vaid pigem püüda nahal välismaalase teisest maailmast. Play Warp on põgeneda agressiivsed, kui siin, kus inimesed juba täitma. Kohutav ja salakaval Homo sapiens on välja lüüa rahulik ruum reisija panna teda kohutav kogemus. Mäng algab vangikoobastes vaid üks saladus alused asub sügaval ookeani. Magus ja ilus ruum olend nimega Zero põgeneb järelevalve ja üritab lahkuda baasi, kus see pannakse ja ebainimlik katsete kole eksperimente, kuid viis salajane baas ei saa olema lihtne. Warp, saladuslik mäng täis hunnik mõistatusi ja ohtlik, salakaval vaenlasi, kes tahavad kahjustada õnnetu võõras ainult.

Mäng

Vaikne ja ohutu elukas Zero, mängu peategelane Warp on teravad hambad ja suured küünised, mistõttu otsest vastasseisu piirded ja kurja teadlased elavad salajane veealune baas, algus, ta ei saa. Warp, mäng, kus me peame peitma Enamasti kasutavad eraldatud kambritest ja peidetud tuba, rünnak samad vaenlased on tingitud ainult tagasi ja ainult uimastada vaenlane ja veel lähemale ihaldatud väljumise andmebaas. Null aitab võõras tulevad oma välismaalase võimed, nimelt lõime, mis võimaldavad tal teleport välk lühikestel vahemaadel. Warp mäng toimub pidev ringiliikumine baasi, kus võõras on ületada seinte ja lukustatud uksed kergust, jättes oma tagaajajad ja kõik signalisatsioon tundlikud alad. Kasutades sama võime Zero saab pakkuda kõige sobimatu kohtades, kus see on ebatõenäoline, et keegi püüab, vaatides, kummutid ja isegi sees elu. Warp mängida ja päris jõhker, sest on sees teise objekti, rahulik välismaalane mõtte jõud võib levida see tükkideks koos spectacular plahvatus, ei ole erand ja inimesed, mis on null.

Puzzle

Mäng ei lase teil lõõgastuda hetkeks ja viskavad rohkem ülesandeid tasandil, sundides rohkem ja leiutada uusi käike, samuti tegutseda väga kiiresti. Secret allveelaeva baas on tohutu suurus ja see on palju huvitavaid kohti, kus muidu on minna. Liikumine ruumis muutub mitte ainult võime saadaval mängijatele ja ühendab kõiki, saab lahendada ülesandeid väga erinevalt. Peitsid lobus roosa esemed, mida nimetatakse arendajad Grubs avage mängija juurdepääsu uutele teadmistele välismaalasele, nagu hääletu liikumise või väljapanek objektid kaardil. Peale põhiülesandeid Missioonide lisaülesandeid, nagu möödaminnes taset teatud aja jooksul või hävitada kõik vaenlased ühe konkreetse oskuse peategelane. Need täiendavad töökohad avab lisaboonuseid ja võimaldab palju kiiremini arendada uusi Zero, mis on avatud kogu mängu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more