Järjehoidjad

Warpath: Ace Shooter

Alternatiivsed nimed:

Sõjatee: Ace Shooter sõjaline strateegia mobiilplatvormidele. Siin näete head graafikat. Ka mängu heliga on kõik hästi.

Teid ootab palju erinevaid asju:

  • Võitlejate rühmade loomine ja haldamine
  • Ehitage ja arendage oma baasi
  • Miinivarud
  • Täitke missioone ja omandage kogemusi

See on lühike ja kaugeltki täielik juhtumite loend ning nüüd kõigest üksikasjalikumalt.

Teie teenistujatele kogu maailmas ootavad teid palju missioone maakera kõige kaugemates nurkades.

Haarake endale strateegilised punktid. Peate läbima sadu snaiprimissioone, kus saate näidata oma täpsust ja oskusi tulirelvadega, kõrvaldades vastased.

A terve vintpüssi arsenal on teie käsutuses erinevate ülesannete jaoks. Igaüht neist saab täiustada ja sobiva sihikuga varustada.

Ainult parim relv ja võitleja oskused garanteerivad sihtmärkide kõrvaldamise.

Juhtige üksusi lahinguväljal. Eksperimenteerige erinevat tüüpi taktikatega, et igal missioonil tulemusi saavutada. Ärge unustage varustada oma sõdalasi vajaliku varustusega. Soomustatud autod, tankid ja isegi lennukid muudavad teie armee tugevamaks.

Parandage võitlejate omadusi kogemusi omandades. Täiendage oma relvi ja varustust.

Et oma armee varustada kõige vajalikuga, vajate baasi ja palju materjale. Ehitage kõik, mida vajate. Laiendage oma territooriumi, et koguda veelgi väärtuslikke ressursse. Hoolitse ressursside kaevandamise ja kaitserajatiste ehitamise eest, et vaenlane ei saaks tungida sinu territooriumile.

Kujundage oma tohutu maja nii, nagu see teile meeldib. Valige õige sisekujundus ja asetage territooriumile erinevate missioonide trofeed ja suveniirid.

Liituge mänguga iga päev ja saate igapäevaseid ja iganädalasi sisselogimisauhindu. Saate mängida Warpath: Ace Shooterit nii palju kui soovite, veeta mängus viis minutit või terve päeva, kõik sõltub teie soovist.

Mängus toimub alati midagi, igavlemiseks pole absoluutselt aega. Hooajaliste pühade ajal saate osaleda eriüritustel ja saada ainulaadseid karikaid, mida muul ajal ei saa.

Sa ei jää selles mängus üksi. Leia uusi tuttavaid üle maailma, suhtle, sõlmi liitlastega liite. Võitle tõeliste vaenlastega võrgus ja võida. Kuid nagu teate, on alati võimatu võita, ärge ärrituge, kaotused muudavad teid veelgi tugevamaks.

Et avaldada oma rahalist tänu arendajatele, on teil võimalus sooritada oste mängusiseses poes. Peamiselt on tegemist erinevate dekoratsioonidega, kuid osta saab ka mängusisest valuutat ning kasulikke uuendusi ja relvi. Ostud on valikulised, päris raha investeerimata saavutad kõike, kuid see võib võtta veidi kauem aega.

Warpath: Ace Shooter Android-s tasuta allalaadimiseks võite järgida sellel lehel olevat linki.

Hakkake kohe mängima, et luua võitmatu meeskond, omandada luksuslik mõis ja osaleda üksi snaiprimissioonidel!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more