Järjehoidjad

WARSTORY

Alternatiivsed nimed: Warstory Internetis Hakata

Firma arendaja online arvutimänge Bigpoint tuttav kõigile fännidele selline meelelahutus paljud edukad ja läbimõeldud projekte. Sellepärast väljund ühtegi uut mängu selle firma poolt tajutakse mängijad kui oluline sündmus.

Sama kehtib mängud WARSTORY online, mis toob mängijad ajal Teist maailmasõda ja pakub pool liitlased ameeriklased või Nõukogude Liidu ja omada otsustavat lahingut Euroopas ja oma silmaga näha sügisel natsi Berliinis. Selles online mängu WARSTORY mõistis tavaliselt särav ja värvikas, mistõttu mängida mängu online WARSTORY on huvitav mitte ainult kuulajatele ajaloolisi lahinguid, kuid kõik fännid online mängu meeskond.

Osale mängus WARSTORY realiseeritakse tavaliselt lihtne ja intuitiivne, nii nagu kõik teised mängud BigRoint. Sa pead valima hüüdnimi (nimi, mida kasutab jätkuvalt mängus), parool sisse oma kontole ning e-posti aadress, mis saadetakse e-postiga kinnituse registreerimisest ja mida vaadatakse korrapäraselt saadetud värske mängude uudised.

Registreeri WARSTORY sind ainult paar minutit, ja kui arvestada, et selleks, et mängida WARSTORY ei pea alla laadima ja installima spetsiaalse klient (veebipõhine mäng täielikult), siis saate peaaegu kohe mängima hakata WARSTORY. Sel juhul, kui olete registreeritud sotsiaalne võrgustik Facebook, WARSTORY registreerimises teile nupulevajutusega - selline meeldiv võimalus valmistuda oma mängijad online mängu arendajatele.

Pärast registreerimist, teil on valida, millised rahvad siis mängida. Valik esindab Punaarmee ja liitlaste armee. Sinu eesmärk - teha lõplik võitlus Kolmanda Reichi online mäng sisaldab rohkem kui 50 WARSTORY täiesti reaalne ajalooline lahingud võidu, mis on väga oluline kasutada võidelda taktika ja strateegia ja selge liigutuste koordinatsiooni liitlased. Koos kaaslastega teil on mingeid probleeme - WARSTORY online mäng on väga populaarne ja hulk inimesi, kes sooviksid mängida mängu online WARSTORY kümneid tuhandeid.

Huvitav omadus mäng on tehnoloogia kasutamine lisaks standard ühikut ja lähetuste kohta nn "kangelased" - eriüksuste on tõeliselt ainulaadsed võimed ei ole kättesaadavad teistele üksustele, kelle käitumist lahinguväljal võib olla otsustav mõju tulemus. Seega kõik saavutusi mäng maailmas, siis tuleks julgustada spetsiaalse medalid ja ta toob online mäng WARSTORY arvestust kõigi sai kuulsaks kangelased ja perioodiliselt annab neile erinevaid boonuseid, et lisaks tunnustamise ja maine teiste mängijatega.

Jobs, et sa pead tegema mängus, läbimõeldud ja mitmekesised. Läbipääsu üksikuid töökohti võib tekkida vajadus kulutada terve tunni, kuid selle aja jooksul, sest lõbus ja gameplay neodnoobraznogo vastu huvi, ei saa kadunud, vaid pigem vastupidi.

WARSTORY online mäng - hea näide sellest, kuidas ei tee veebipõhine online mänge. Helge ja ilus graafika, viimistletud töö, huvitav ja üksikasjalik storyline, paindlik süsteem lisatasud ja saavutused ning selle tulemusena kõik see - suur hulk mängijatele ja fännidele üle maailma. Proovi seda ja sa leiad ennast rolli võidelda ülem Teise maailmasõja ajal, mis on täiesti võimalik, et otsustada tulemuse kõrval oluline lahing.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more