Järjehoidjad

Wartales

Alternatiivsed nimed:

Wartales on kaasaegne käigupõhine strateegiamäng. Natuke harjumatu on selle žanri mängus head graafikat näha. Millegipärast püüavad selliste mängude arendajad enamasti klassikat jäljendada ja ohverdada graafika kvaliteeti, et mängul oleks klassikaline välimus. Tore on näha, et leidub ettevõtteid, kes loovad midagi oma, mitte ei püüa kolmandaid kangelasi tänapäevasel moel taasluua.

Mäng toimub Edorani impeeriumis, mida laastas suur katk.

Enne Wartales mängimist valige regioon, neid on seni mängus kolm, kuid arendajad lubavad palju enamat.

Praegu saadaval:

  • Vertruz
  • Tiltren
  • Artes

Alustuseks polegi nii vähe. Selle teksti lugemise ajaks võib neid olla juba kümmekond.

Nüüd moodustage oma palgasõdurite meeskond ja asuge avastama piiritu impeeriumi provintse.

Esialgu erinevad teie võitlejad üksteisest vähe võimete poolest. Teatud olukordades mängides võivad mõned neist ilmutada annet lukkude avamiseks või hiilimiseks ning keegi osutub tugevamaks võitlejaks või vibulaskjaks. Seega avatakse täiendavaid erialasid.

Neli arendusharu

  1. Tugevus ja võimsus
  2. Kaubandus ja heaolu
  3. Kuritegevus ja kaos
  4. Saladused ja tarkus

Arendage välja suund, mida peate võitleja jaoks prioriteediks.

Lisaks põhiloole ootab teid reisidel tohutu hulk väikeseid ülesandeid. Täitke kõik ülesanded, teenige raha ja kogemusi.

Rändades kohtate sageli vaenlasi, keda purustatud impeeriumis on palju. Röövlid, desertöörid sõdurid ja isegi agressiivsed metsalised. Iga kord pole vaja kaklema minna, võite olla nutikas ja olukorra hea naljaga maandada või lihtsalt ära maksta.

Lahing toimub käigupõhises režiimis. Näete iga võitleja jaoks kahte päästeriba. Esimene on soomuse tugevus ja teine tervis. Tarbimiseks lähevad ennekõike soomused ja seejärel tervis. Kui mõlemad latid on ammendatud, saab tegelane surmast märgi ja iga nõrgemgi löök tema jaoks jääb viimaseks. Langenud võitlejate asemel võite palgata teisi, kuid see pole täieõiguslik asendus. Seetõttu on parem teha kõik, et mitte kaotada irdumise algset koosseisu.

Sul on mängus palju võimalusi, hilisematel tasemetel saate isegi terveid alasid kontrollida.

Varustus ja relvad mängivad üksuste lahingujõus olulist rolli. Proovige varustada oma väike armee kõige võimsamate relvade ja soomustega. Kõiki asju saab täiustada ja soovi korral isegi uusi luua.

Peate maksma oma inimestele päevapalka ja hoolitsema toidu eest.

Mäng on praegu varajases juurdepääsus, kuid probleeme praktiliselt pole ja sisu on palju. Hiljem lisavad arendajad veel paar kampaaniat ja lubavad mitmekesistada niigi arvestatavat relvaarsenali. Nagu arendajafirma varasemate toodete põhjal võib otsustada, ei ole tegemist tühjade lubadustega.

Wartalesi ei saa kahjuks PC-le tasuta alla laadida. Mängu saate osta Steami platvormilt, eriti kui teete seda enne väljaandmist, saate selle allahindlusega.

Hakka mängima kohe, see on hetkel üks parimaid käigupõhiseid strateegiaid!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more