Järjehoidjad

War Thunder

Alternatiivsed nimed: War Thunder

The mäng War Thunder täielik keelekümblus Suure Isamaasõja ajal.

. Mäng War Thunder põhineb Teise maailmasõja reaalsetel sündmustel, kasutades selleks ajaks erinevaid sõjalisi vahendeid. Projektiga on seotud mängu kõige arenenum lennundus, mitte nii kaua aega tagasi, tankid ja soomussõidukid, tänapäeval on merevägi mängu väljavaated.

arendajad pöördusid projekti ajaloolise osaga väga tõsiselt, mängus Var Thunder taastatakse sõjaliste operatsioonide reaalsed sündmused. Kasutaja, kes on selle projektiga liitunud, saab teist korda ja saab õppida Teise maailmasõja ajalugu iseseisvalt osalema selle aja sündmustes. Ajalooline komponent ei ole ainus asi, mis on tõele võimalikult lähedane, lennukite ja paakide loomisel arendajad uurisid iga mudeli omadusi, kõik sõjavarustuse üksused kattuvad prototüüpide välimuse ja tehniliste omadustega. Mängu füüsika, mis on võimalikult reaalsuse lähedal, võib paagid puruneda või kahjustada, kui jookseb pärast rasket lööki auku.

Air simulaator, nii algselt loodud selle projekti autorid, kuid mäng läks kaugemale lihtsast multiplayer online mängust, mille peamine idee oli sõjaline strateegia ja lennusimulatsioon. Täiendava tehnoloogia lisamine projektile tõid arendajad oma projekti uuele globaalsele tasemele. Kõige arenenum osa mängust on lennunduse baas, projektis on ligi viissada erinevat lennukit, need jagunevad riikide tootjate järgi:

  • USA;
  • THE NSVL;
  • Britannia;
  • Saksamaa,
  • Japan.

. Mängus War Thunder ilmusid paagid alles 2014. aastal, neid esindavad mudelid kolmest riigist: NSVL, USA ja Saksamaa. 2015. aasta lõpus ootavad mängijad soomustatud sõidukite olulist uuendamist, kuna autorid teatasid Suurbritannia armee liitumisest projektiga.

Tänni mängu sõja äike.

Selleks, et liituda projektiga, peate alla laadima mängu War Thunder, nii et see on kliendi versioon. Arvutisse installimine ei ole suur programm, mängija alustab oma reisiga võrgus. Var Thunder'i allalaadimiseks on vaja vähemalt 1. 5 gigabaiti RAM ja 3 kõvakettal. Pärast kliendi paigaldamist on vaja registreerimist ja mängija saab vajalikud põhiressursid.

Osalege lahingutes neljas võitlusrežiimis, mis jagunevad omakorda keerukaks. Algajad saavad valida arkaadirežiimi, kus on assistent, ta juhendab juhtimise keerukust ja selle tehnoloogia mudeli omadusi. Simulaatori režiim võimaldab mängijal tunda end piloodina või tankerina, kuni väikseima detailini, ilma süütevõti keeramata, te ei lähe kuhugi ja lennata.

Combati tegevused on erinevad, nad saavad osaleda nii meeskonnana kui iseseisvalt:

  • Mängijad ühele või ühele mängijale - siin on vaja teha erinevaid erilisi ülesandeid või osaleda lahingutes arvuti vaenlaste vastu;
  • Sessional meeskonna lahingud - neid osalevad reaalsed mängijad. Igal meeskonnal on 16 kasutajat, nad on omavahel sõjas. Võidu jaoks on vaja täita ülesandeid, lüüa või hävitada vaenlase lennuvälja,
  • Racing - võistlus pilootide vahel rööbastee läbimisel maksimaalse kiirusega;
  • Võistlused on tõeliste võitluste ajalooline taasloomine. Sellistes lahingutes võib osaleda ainult tehnika, mis oli reaalses sõjas antud kohas.

The mäng on värvikas, suurepärase graafika ja heli sisuga, seda projekti võib õigustatult nimetada ainusuks omataoliseks.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more