Järjehoidjad

War Thunder

Alternatiivsed nimed: War Thunder

War Thunder – täielik keelekümblus Teise maailmasõja ajal

Arvutimäng War Thunder põhineb reaalsetel II maailmasõja sündmustel, kasutades erinevaid tolleaegseid sõjavarustust. Täna saate mängus võidelda tankide, lennukite, laevade, hävitajate ja helikopterite peal. Kõik nende aastate sõjavarustuse tüübid on väikseima detailini välja töötatud. Kõik sai alguse lennundusest, kuid arendajad otsustasid sellega mitte peatuda ja muuta mäng võimalikult realistlikuks, lisades muud tüüpi lahingumasinaid.

Loojad võtsid projekti ajaloolist osa tõsiselt, mäng War Thunder taasloob täielikult sõjaliste operatsioonide tegelikud sündmused. Selle projektiga liitudes satub kasutaja teise aega ja saab iseseisvalt tollastes sündmustes osaledes uurida sõja ajalugu. Ajalooline komponent pole ainus asi, mis on tõele võimalikult lähedal, arendajad uurisid lennukite ja tankide loomisel iga mudeli omadusi, kõik sõjavarustuse üksused langevad kokku prototüüpide, välimuse ja tehniliste omadustega. Mängu enda füüsika on samuti võimalikult reaalsuslähedane, paagi roomikud võivad katki minna või šassii saada viga pärast tugevat lööki auku.

Õhusimulaator, nagu selle projekti autorid algselt välja mõtlesid, kuid mäng läks kaugemale lihtsast mitme mängijaga võrgumängust, mille põhiideeks oli sõjaline strateegia ja lennusimulatsioon. Lisades projektile lisavarustust, viisid arendajad mängu uuele globaalsele tasemele. Kogu varustuse võib tinglikult jagada selleks, mis lendab, hõljub ja maas liigub. Ehk siis lennundus, helikopterid, maapealsed sõidukid ja merevägi.

Esialgu oli võimalik lennata või reisida vaid mõne riigi lahinguüksustega. Kuid täna on mängus esindatud üle 10: USA, Saksamaa, NSVL, Suurbritannia, Jaapan, Hiina, Itaalia, Prantsusmaa, Rootsi ja Iisrael. Iga riik on omamoodi ainulaadne ja ka tehnikal on oma eripärad. Keegi on tugev tankide tootmises, keegi on suurepärane lennukite valmistamisel ja keegi on merel võitmatu. Lahingute globaalse olemuse mõistmiseks peate mõistma, et korraga on lahingus suur hulk mängijaid ja nad võivad teid rünnata igast suunast.

Mängu War Thunder peensused

Projektiga liitumiseks peate alla laadima mängu War Thunder, see on klientversioon. Olles installinud arvutisse väikese programmi (käivitaja), alustab mängija oma ajarännakut võrgus. Var Thunderi allalaadimiseks vajate vähemalt 1. 5 gigabaiti muutmälu ja 3 gigabaiti kõvakettaruumi. Pärast kliendi installimist on vajalik registreerimine ja mängija saab vajalikud põhiressursid. Lahingutes saab osaleda neljas lahingurežiimis, mis on omakorda jagatud raskuste järgi. Algajad saavad treenimiseks valida arkaadrežiimi, kus on assistent, kes juhendab juhtimise keerukust ja selle tehnoloogiamudeli funktsioone. Realistlikus režiimis taastatakse tõeliste lahingute ajalugu ja maastik täielikult. Simulaatori režiim võimaldab mängijal end peensusteni piloodi või tankerina tunda, ilma süütevõtit keeramata ei lähe te kuhugi ja te ei lenda. Võitlustegevused on mitmekesised, neis saab osaleda nii meeskonnana kui ka iseseisvalt:

 • Missioonid ühele või kaasmängijale – siin peate täitma erinevaid eriülesandeid või osalema lahingutes arvutivaenlaste vastu;
 • Sessioonipõhised meeskonnalahingud – neist võtavad osa pärismängijad. Igas meeskonnas on 16 kasutajat, nad sõdivad üksteisega. Võitmiseks peate täitma ülesanded, vallutama või hävitama vaenlase lennuvälja;
 • Võistlus – pilootidevaheline võistlus raja läbimisel maksimaalsel kiirusel;
 • Sündmused – autentsete lahingute ajalooline taasloomine. Seda tüüpi lahingutes saavad osaleda ainult need sõidukid, mis olid selles kohas tõelises sõjas.

Sõjaline varustusWar Thunder: tankid, lennukid, helikopterid, laevad

Raske on kirjeldada kõike, mis on mängule selle eksisteerimise jooksul lisatud. Töö jätkub täna.

 • Tankid: kerged, keskmised ja rasked iseliikuvad relvad, SPAAGid ja eraldi esmaklassiline soomusmasin.
 • Laevastik: praamid, paadid, merekütid, hävitajad, ristlejad, lahingulaevad + esmaklassilised soomusmasinad.
 • Lennundus: hävitajad, ründelennukid, ründelennukid, pommitajad, reaktiivlennukid, helikopterid + esmaklassilised soomusmasinad.

Seal on ka tehnilised auastmed, neid on seitse. Mida kõrgem on auaste, seda kõrgem on kvaliteet ja võitlusjõud. Seitsmendas auastmes on tavaliselt moodsad lahinguüksused, kuid siit võib leida ka harulduse, mis on end lahinguväljal hästi tõestanud. Ärge unustage esmaklassilisi soomukeid. Ta jättis ajalukku jälje ja tal on oma legend, millega saate tutvuda. Sellise aparaadi eesotsas istudes tunneb inimene end tahes-tahtmata meie aja kangelasena, kes võitleb õiglase asja eest.

War Thunder Viking Rage PC – suur mänguvärskendus

Rootsile ja mujale enam kui neli tosinat uut sõidukit:

 • CV 90105 TML - torn ja 105 mm kahur muudavad teie jalaväe lahingumasina tõeliseks tankiks.
 • Pvrbv 551 on tankikütt, mis on relvastatud tõelise Rootsi TOW juhitava raketiheitjaga.
 • lkv 103 - mört, iseliikuv suurtükiväeüksus, suurepärase dünaamika ja kiirusega, võimas akumulatsioonilask.
 • Lago I on keskmise suurusega tank, üks esimesi Rootsi tanke Teise maailmasõja puhkemise ajal.
 • U-SH 405 - surmavad relvad võivad olla ka väikesed, varustatud kahe raketiheitjaga, suurepärase manööverdusvõimega.
 • Välk F. 6 - Briti reaktiivlennuk, suutis ületada kahe machi kiirusmärgi, on suurepäraste lennuomadustega.
 • ristleja Sverdlov on kerge ja manööverdatav, saab suurepäraselt hakkama seatud eesmärkidega, see on välja töötatud NSV Liidu jaoks.
 • ZTZ96A – Hiina peamine lahingutank, mis tutvustati maailmale teise aastatuhande lõpus ja mis on varustatud termokaameraga.
Muidugi ilmuvad mängu

Apache helikopterid (AN-64) USA jaoks. Me ei unustanud ka uusi asukohti Rootsit ja Taanit. Nii et laadige kiiresti War Thunder Viking Rage oma arvutisse ja liituge lahinguga!

Oodatav War Thunderi värskendus

Toodud mängu tipplennukid ja pealtkuulajad MiG-27M ja JA37C Jaktviggen koos Saab J35A Drakeniga. Kokku 45 lahinguüksust ja nende täiendusi. Kaks uut asukohta "Cosmodrome" ja "Breslau". Uus lennukimissioon "Operatsioon Honolulu" alternatiivsest universumist (mis oleks võinud juhtuda). See värskendus lisas lahingutele dünaamikat. Värskenduste täieliku loendi nägemiseks peate oma arvutisse alla laadima War Thunderi ja liituma oma esimese lahinguga!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more