Järjehoidjad

Warzone 2100

Alternatiivsed nimed:

Warzone 2100 on klassikaline reaalajas strateegia, mis rõõmustab retromängude fänne. Saate mängida arvutis või sülearvutis. Graafika tänapäevaste standardite järgi, retrostiilis lihtsustatud. Häälnäitlemine on hästi tehtud.

Mäng tuli välja kaua aega tagasi ja nüüd ei hämmasta see enam oma graafika äärmise realismiga, kuid siiski on see hea strateegia, mis suudab konkureerida tänapäevaste mängudega. Kuna tegemist on klassikaga, siis hetkel piisab mängu jaoks absoluutselt iga kaasaegse arvuti või sülearvuti jõudlusest.

Seal on õpetusmissioon, mis aitab algajatel mõista Warzone 2100 juhtimisliidest.

Järgmisena ootab teid palju huvitavat:

  • Uurige baasi ümbrust
  • Tagage katkematu ressurssidega varustamine
  • Disainsõidukid ja lahingumasinad
  • Valige oma arengutee ja avage üle 400 tehnoloogia
  • Looge tugev ja arvukas armee
  • Ehitage oma baasi kindlustamiseks kaitsekonstruktsioone
  • Ekvideerige vaenlased lahinguväljal, kuni missiooni eesmärgid on täidetud

Need on mõned missioonid, mis peate Warzone 2100 mängides täitma.

Mängul on huvitav süžee. Sündmused toimuvad tulevikus. Maa on kogenud tuumarelvade massilisest kasutamisest põhjustatud apokalüpsist. Selle põhjuseks oli rike NASDA kaitsesüsteemis.

inimtsivilisatsioon on hävingu äärel, ellujääjad ühinevad jõukudedeks ja võitlevad omavahel.

Warzone 2100-s on korra taastamiseks jäänud vaid üks jõud, seda nimetatakse projektiks. Sinust saab üks selle grupi osalejaid ja Sinu tegudest sõltub see, milline tulevik Maad ees ootab.

Võitlege oma vaenlastega reaalajas. Edu sõltub mitmest tegurist korraga. Oluline pole mitte ainult teie meeskonna suurus, vaid ka selle koosseis. Kavandatud masinatel võivad olla erinevad omadused. Kõige rohkem kahju tekitab suurtükivägi vaenlase sõidukitele. Võimsamatel süsteemidel on väiksem tulekiirus ja need sobivad paremini kauglöögiks. Lähivõitluseks sobivad paremini teised sõidukid. Suure hulga komponentide kombinatsioonide abil saate luua mis tahes sõiduki, mida vajate Warzone 2100 arvuti võitmiseks.

Katsetage ja leidke oma mängustiili jaoks sobivaim taktika.

Ümberkaudsel maastikul on erinev maastik, üksuste soodsasse asendisse paigutamine võib saada tohutu eelise. Nii saate hävitada vaenlased enne, kui nad lahingusse astuvad.

Mängimise alustamiseks peate alla laadima ja installima Warzone 2100 Kohalik kampaania on saadaval võrguühenduseta.

Warzone 2100 tasuta allalaadimine, kahjuks pole võimalust. Mängu saate osta Steami portaalist või arendajate ametlikult veebisaidilt. Mäng maksab väga vähe, väikese hinna eest saate oma mängukogusse lisada huvitava klassikalise strateegia.

Hakkake mängima kohe, et vältida tsivilisatsiooni surma pärast tuumaapokalüpsist!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more