Järjehoidjad

Webracing

Alternatiivsed nimed: Virtual Racing

Webracing Internetis - on brauser online mäng, mis küllastab sa virtuaalmaailmas võidusõidu. Kui oled väljavalitu kiirus ja võit, kui olete harjunud esimese teedel ja ei karda ohtudest ümber nurga - siis selle maailma jaoks!

Nii, et alustada mängu, sa pead minema online Webracing registreerimine: aken, mis avaneb sisesta e-post (login) ja salasõna, täitke vajalikud andmed ning registreerimise Webracing lõppenud. Võite alustada mängu!

Kõigepealt pead valima tavaline auto: Fiat Punto või VW Golf. Tulevikus, sportistmed, saab endale osta käru järsult tõsta ja rohkem ...

Nüüd liigume edasi luua oma iseloomu online mäng Webracing: pärast registreerimist peate mõtlema nimi ja valige tähemärk vashomu oma avatari. Sa pead levitada 20 vaba oskuste punktid oma iseloomu sõltuvalt sellest, mida sa tahad seda - drag racer või pro racing circuit. Kas teie juht Webracing online mäng on neli põhiparameetrid on: tehniline väärtus, püsivust, hooldus ja reaktsioon. Webracing online mäng, on viit tüüpi uuendusi oma iseloomu (juht) - üks tüüp on iga parameetri ja üks, mis tsirkuleerib, kui kõik parameetrid. Ostmine versiooniuuendusi teie juht võib olla parim piloot võistlused!

Mängi mängu online Webracing arvatud teie peategelane (juht), saate rentida kaks täiendavat.

Nüüd vaatame olukorda oma auto: pärast siis on rohkem või vähem väärt auto osaleda rassi, siis on võimalik uuendada. On teie auto, te ei saa installida rohkem kui 14 punkte! Sõltuvalt teie versiooniuuendusi oma auto, parandades tulemuslikkust.

Play Webracing parem ostmine ja müümine auto (sul võib olla rohkem kui üks auto! ), Remont ja tune neid. Kõik see on võimalik teha oma garaažis. Tähtis! Oma garaažis pannakse lihtsalt neli autot (arvestamata aktiivne), kuid saate siiski osta lisaruumi garaažis ...

Mängi mängu online Webracing, siis on võime luua või ühineda olemasoleva klubid.

Kõik Klubid mängus jagatud tase ja oskused: algaja, amatöör, Pro ja Champion.

Algajatele - See on klubi tasandil 1-3

Amateur - klubi tase 4-6

Pro - See on klubi tasandil 7-9

Champions - klubi tase 10-12

Suurendada Ranking ja klubi võidab osalejatele Club!

Online-mäng Webracing, sinu tegelane saab olema töö, see võib olla lihtne, keskmine või raske. Lihtsam töö, väiksem võimalus, et oma olemuselt on vallandatud, kuid palk vastab sellise töö. Tööpakkumised teil on ainult 1 kord 24 tunni jooksul. Iga töö on oma tähtaega. Pärast tähtaega, oma iseloomu saab kogu raha. Rääkides raha!

In mäng Webracing Online mäng on oma raha:

WR - see hõbemünt-mängu (nad võivad teenida täites lihtne töö või võita race)

GXP - see on ühe mängu raha (valuuta, mida saab osta eksklusiivne esemed auto tuning, täienduste juhile parema ja rohkem punkte kuhjaga Syndicate)

Bensiin - ta peab osalema võistluse (race 1 "väärt" 20% bensiini, 100% kogunenud täpselt 1 tund).

In Webracing play saate luues ja osalevad juba Races, lisaks saate tegutsema mitte ainult rider, kuid pelgalt pealtvaataja.

Kokkuvõtteks ütlen, see on ikka selline struktuur nagu Syndicate (see tähistab alused arvukad võistlused). Tema ja kõik teised, saavad tutvuda, palun registreeru mäng Webracing. Edu teile!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more