Järjehoidjad

metsikud südamed

Alternatiivsed nimed:

Wild Hearts on RPG-mäng, mida saate mängida oma arvutis. Mängu graafika on tipptasemel, kuid pildikvaliteet sõltub suuresti selle riistvara jõudlusest, millel mäng töötab. Häälnäitlemine on hästi tehtud, muusika on meeldiv idamaises stiilis.

Mäng toimub maailmas nimega Azumi. Need maad on koduks äärmiselt võimsatele koletisolenditele. Varem ei olnud nad agressiivsed, kuid midagi juhtus ja nende hiiglaste käitumine muutus. Kuna need olendid on Azumi elanikele ohtlikuks muutunud, on neid kütitud ja just sinu tegelaskujust saab üks kangelasi, kes ohtlikke koletisi hävitab.

Pikka aega elasid maagilise maailma elanikud võitmatute koletiste hirmus. Kuid teie kangelase tulekuga on kõik muutunud. Karakuri iidne tehnoloogia on taasavastatud ja selle abil suudab tegelane hävitada hiiglaslikud koletised.

  • Avastage maagilist maailma
  • Koguge materjale uute karakuristruktuuride loomiseks
  • Lüüa koletised ja müü trofeed
  • Täiendage oma soomust ja relvi

Ülesanded pole rasked, kuid tundub nii, kuni kohtate esimest kohutavat olendit. Koletiste suurus on muljetavaldav ja väikesel võitlejal pole lihtne neid olendeid hävitada. Karakuri tuleb appi. Seda tehnoloogiat kasutades saab ehitada kaitserajatisi, püüniseid ja torne, mille kõrguselt on lihtsam koletisi rünnata mõne sekundiga.

Maagilise maailma elanikke vapustasid esimesed trofeed, kuid järk-järgult harjuvad nad teie vägitegudega ja tänavad teid nende päästmise eest. Teenitud raha, mida saate kulutada varustuse ja relvade loomisele ja ostmisele.

Iga koletis nõuab lahinguväljal erinevat lähenemist ja taktikat. Mõelge, millised struktuurid on lahingu ajal kõige kasulikumad, kui teil pole nende jaoks piisavalt ressursse, hankige need ja võite olla peaaegu garanteeritud.

Kui õige taktika ja õigete karakuri struktuuride kasutamine muudavad lahingu lihtsamaks, võidab ainult tugev ja kiire võitleja.

Väike treening aitab teil omandada põhilised võitlustehnikad, mis on parem läbida enne Wild Heartsi mängima asumist. Siis sõltub kõik ainult sinust endast. Hankige kogemusi ja kasutage seda uute oskuste omandamiseks. Võtke arsenal relvi, millega on teil kõige mugavam võidelda. Tugevdage oma soomust, et see taluks tugevaid lööke. Võitlusoskusi valides muudate te ise tegelase välkkiireks või tugevaks nagu mägi. Kõik sõltub ainult teie eelistustest. Võitleja välimust saab vastavalt soovile muuta.

Tehisintellekti vastu mängimine on lõbus, kuid kui soovite, võite kutsuda oma sõbrad mängu või teha võrgus juhuslike mängijatega koostööd ja võita koos vaenlasi. AI kohandub olukorraga, kui kangelasi on mitu, ka vaenlased muutuvad tugevamaks. Kuid kollektiivse mängu ajal on teile saadaval uued taktikad.

Wild Hearts tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole võimalust. Mängu saate osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt.

Hakake mängima kohe ja saage edukaimaks koletisejahiks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more