Järjehoidjad

WILDSTAR

Alternatiivsed nimed: WILDSTAR

WILDSTAR Online - tasuta multiplayer rollimäng kliendiga futuristliku seade. Mängijad transporditakse salapärane planeet Nexus ja uurima oma territooriumil, varjamine palju üllatusi. Loodud NCSoft projekti on järgmised omadused: cartoon graafika ja dünaamiline mängude sündmuste esinemise sotsialiseerumise originaal võitleb, huvitav süžee, väline lihtsus ja kättesaadavus liides. WILDSTAR tasuta transport teil fantaasiamaailmas, mis on kaasas viibimist peadpööritava seiklus. Varem elas planeedil Nexus eldanov rassi, kõrge arengutase. Aga mõnele salapärastel asjaoludel ta lihtsalt kadus jäljetult, ja asendatakse uute elanike - Empire fraktsioon ja pagulased. Alustades mängida WILDSTAR ja jääte kodanik see imelik ja atraktiivne samaaegselt kogu maailmas. Miks ainult! Ja avar territoorium ootavad oma uuringute ja mõeldamatu hulk salapäraseid esemeid ja ökosüsteemiga oma GAG ja väga rikas fauna. Sulle meeldib veeta aega siin!

Simple WILDSTAR registreerimine võtab teid mängu kohtades ja on sul võimalik valida, millist teed käia. Parim mäng klass, siis käesolevaga annab eelistatakse teatavaid ametite konkreetsete mängustiil. On neli liiki saadaval nick explorer, sõdur, õpetlane ja kolonist. Nad kõik on unikaalne ja iga on huvitav omal moel. Muide, oma otsuse mängu edenedes saab muuta ja proovida minna teistmoodi elu. Muide, esindajad eri klasside tihti suhelda. Töö nõuab lihtsalt hunnik perspektiivis nii, et toetus on väga mugav naaber.

Reisi ajal, siis sageli näha mobs. Nad on alati võidelda iga mob saab arendada oma strateegiat. Aga üks on üks võitleb lahingu süsteemi ei ole piiratud. Sul on võimalik osaleda põnev lahingud mass PvP, mis vastavad parimatele tavadele praeguse videomängud. Üldiselt ei oleks igav!

Ma tahaksin öelda paar sõna selle kohta, fauna. Korraldatud kõik siin on üsna omapärane. Noh, isegi nii suur süüa väike, kuid on ebaselge, miks mõned hunt ainult öösel, ja teise reide Saada päikesepaisteline päev. On asukohad mäng on palju quest loomi, kuid tihti juhtub, et nad saavad saagiks tugevamad loomad. Ja siis oma kangelane, et muuta see sama quest zverushku kõigepealt kaotada, et koletis, kes sõid teda. Noh, vähemalt surnud loomade korjused neelata läheb puutumata. Kui oled aktiivselt hävitama kiskjad, siis mõne aja pärast nad on palju vähem, ja seega kahjustada vähenema. WILDSTAR mäng on mõeldud nii, et teie tegevus, samuti teiste mängijate tegevus mõjutab keskkonda.

Olles hakkas mängima WILDSTAR proovida arendada oma iseloomu. Õppida kasutama ja füüsikalisi parameetreid ja tehnoloogiaid kättesaadavad samal ajal. Stock üles julgust ja hakkate oma jahtima üks ohtlik planeetidel universumi! Oletame, et teil on alati õnnelik, et saavutada soovitud!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more