Järjehoidjad

Will of Steel

Alternatiivsed nimed: Will of Steel

Tahte Steel - arvutimäng žanr reaalajas strateegia. Tõlkes, ehk rohkem tuttav, Will ja meelt. Mängu arendajad on püüdnud tõlkida reaalsus mängimine vahelise sõja-Ida riikides ja kui suur riik nagu Ameerika Ühendriigid (USA). See näitab ameerika perspektiivi probleem terrorism ja selle utranenie. Mäng of Steel otsekui teha reaalseid sündmusi, ja see on lihtsalt mitte märgata täielik juhus tegelikkusega. Kulud vaatad ise.

Nagu iga arvutimängu, saate sirvida Internetti Will of Steel video, lugeda neid kommentaare enne kui ahvatleda gameplay. Siis külastada veebilehte, kus saab mängida Will of Steel laadida. Ja edasi jõhker võitlus.

Mäng on esitatud koos kahe sõdivad pooled. Selline tunne, hea - ameeriklased, kes on vastu terrorismile. Ja halb - araablased - on vastik, paha sõjamehed.

Mäng on Steel'll mängida kahe erineva ühe mängija kampaaniad: Afganistanis ja Iraagis. Enne, kui sooritate kuusteist mängu missioone. Aga peamine eesmärk on hävitada araablased, põhjustades terrorism ja vägivald kogu maailmas.

You - pataljoni ülem Marine Corps of United States. Ülesannete täitmine panna teie ees, teie ja teie kogu team'll on palju eeliseid - suurendada uute pealkirjade tagajärjel uute taktikaline tegevus. Seega, oma võimu, iga kord üha rohkem ja rohkem võimalusi - taotluse andmeid satelliit kutsumine tugevdused, suurtükiväe ettevalmistamise ja juhtimise eest õhurünnakud.

Mäng ja Mind on rohkem funktsioone, näiteks

• lahinguüksuste ja relvad

• graafika kvaliteeti;

• Hääljuhtimine.

Combat üksused ja relvad - teile antakse haldamise üle saja üksused ja eri liiki relvi.

Quality graafika - kvaliteetne. Siin on päeval ja öösel erinevad ilmastiku mõju, hoolikalt üksikasjalikud graafiliselt konstrueeritud mudel transport ja muid rajatisi. Esitleti täpne kaart riik USA, väikseim detail.

Voice - kui teil on mikrofon, saate väed.

Tõepoolest graafika mängus on esindatud korralik tase, samuti heli puudumisel oma hääljuhiseid. Kas ja põhjus vaadata videoid te juba näete ise. Enne mängu käigus.

Hurry tunnevad enamasti kogu protsessi võitlevad terrorirühmitused. Ainult siin esitatud teile sellise võimaluse.

Ärge unustage, et jagada teadmisi mängu Steel koos sõpradega.

Aga mäng ei saanud häid kommentaare mängimine kriitikud. Võib-olla, sest selline üsna pingeline mäng, ja see võib minna täiesti ühel õhtul. Ja mitte ainult seda. Nüüd jääb su järeldusele mäng ja meeles.

Kas hea tuju ja mängimist! Tänan teid tähelepanu eest.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more