Järjehoidjad

Wind of Luck

Alternatiivsed nimed: Wind of Luck

Selles mängus sa pead mängima nimel meremees, kes tahab võita ülemvõimu kõik merealad. Lisaks sa mängus Wind of Luck võrgus seda ihkama kõige muu ansamblid ja organisatsioonid.

Wind of Luck mäng, mida saab mängida tasuta, eelinstalleeritud arvuti mäng klient.

Tuules of Luck mängu saab mängida järgmist tüüpi laevade:

 1. Aasia.
 2. Kariibi mere piirkonnas.
 3. Vahemeres.

Aasia sõidukite hulka:

 1. Kobukson - on kõige kuulsam sõjalaev Aasias.
 2. Katamaraan on väike topelt laev, mis ilmus Polüneesias.
 3. Quee Song - see kuulus Korea laev.
 4. Pirate Junk - traditsiooniline laeva Aasias varanduse otsijad.

By Caribbean laevad on:

 1. Barca on originaal laeva Caribbean laevad. See on üks kergemaid sõidukeid mäng, ja see on väga hea paat õppida põhitõdesid mereväe sõjapidamine.
 2. Salakaubavedaja Kuunari - väike kuunar, mis on mõeldud kiireks ja lühikesi sõite, madala profiiliga volditud purjed ja hea vastupidavus. Järjekindlalt hea laev ebasoodsates tuuled. Mille veeväljasurve on umbes 90 tonni on võimalik saavutada kiire purjetamine pikka aega.
 3. Bermuda - see laev, mis sageli esinevad algajatele varanduse otsijad või madala profiiliga mere rotid Kariibi vetes. Stabiilne kahjulikku tuuled. Slim ja klanitud kuunar Bermuda jõuavad maksimumkiirus väga lühikese aja jooksul.
 4. Privateer - suur laev spetsiaalselt prokuratuuri ja meelitades kaubalaevu. Eluase tõttu tugevus on mõeldud kiiruse ja relvastus. On üldiselt mõeldud väikese vahemaa ja kiirus sõltub selle osaliste lühikest aega. See laev võib täita mis tahes ülesannet, millel väike kahjum.

Autor Sredizemeomorskim laevade hulka:

 1. Polacca - on universaalne laev. See on aerud ja purjed kolmnurksete ja kandiline, see on väga hea, et soodsad ja ebasoodsad tuuled. Kas ujuda madalas vees.
 2. Balancella - see on suur kalapaat. Ta lihtsalt 4 väikest kahurit pardal.
 3. Xebec - on kõige levinum disaini laeva, mida kasutab berberi corsairs Vahemeres XVII-XVIII sajandil. Madal laeval raskendas siht suurte laevadega. Xebec äärmuslik juhitavuse teha väga hea valik taktika ja hiiliv vastased.
 4. Laevade pommitamine - See laev, mis on jagatud 4 ennustused. See ilu on peaaegu täiuslik tasakaal tulirelvi, sitkus ja liikumise võimalusi. Pardal 60 relvad kaks relva tekki. Tugeva struktuuri ja pingeline kleit.

Play tuul LuckVy're eri piirkondades eri kaarte. Teie tähelepanu pööratakse kuueks piirkonnaks.

Start game Wind of Luck vabalt mängida oma sõpradega. Nad on palju huvitavam ja aeg möödub väga kiiresti.

Wind of Luck Online - see on tõeline mäng, see on kahtlemata see meeldib sulle!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more