Järjehoidjad

Põhjamaade pärand

Alternatiivsed nimed: Winterfrost pärand

Winterfrost Game Põhjala pärand: sõda surnuga.

Winterfrost Game Põhjala pärand kutsub uusi mängijaid üles fantastilisse maailma, kus neile pakutakse kangelase rolli, kes on mõeldud kaitsma kuningriiki üles tõusnud surnud.

Palju aastaid tagasi otsustasid üheksa Dareni klann unustada vanad kaebused, koguda ühe esindaja erinevat tüüpi inimestest ja kombineerida neid ekspeditsioonil. Elfid, inimesed, päkapikud, hiiglased ja orkid jõudsid põhja mandri kaugetesse nurkadesse, leidsid seal varjatud aarded ja viivad nad linna.

On seadmed ja koolitus, palju ressursse kulutati, kuid jõupingutused olid asjata, ekspeditsioon suri karmis kliimas. Aastate jooksul ja ilma uudiseid ootamata selgus, et nad enam ei ole. Kuid see ajendas ainult valitsejaid koguma uut rühma. Kahjuks kannatasid nad samasuguse saatusega kui ka nendega, kes neid järgisid.

Mõne aja pärast tulid kõik, kes lahkusid ja surid, tagasi surnud, et austada nende järeltulijate kangekaelsust. Mängu Winterfrost Heritage of the North mängimine hakkab saama ühe vana ettevõttest, kes osales ettevõttes, ja seetõttu on nad sunnitud vastu astuma mässulise surnud sugulase vastu.

Teie ja teie vend on teie isa päästetud, kuid ta peab ohverdama oma elu, et saaksite minna ohtlikule seiklusele ja proovida leida vastuseid olulistele küsimustele.

on teie esimene valik.

You võib otsustada, et Northfrost Legacy of North on parem registreerida või liituda sotsiaalsete võrgustike kaudu. Järgmine samm on kangelase loomine. Selleks tutvuge iga kutseala omadustega ja pidage meeles, et välimus ja teatud oskused sõltuvad meessoost või naisest.

  • Röövel on kiire ja kiire, täiesti vaenlase vaenlase rünnakutega. See on tõhus võitleja ühe eesmärgi vastu, kuid ei saa rühmaga toime tulla.
  • War on tüüpiline tank, millel on suur elutähtsusega energia. Varustatud võimuga, mis sobib ideaalselt Nujakka rünnakutele.
  • Magil ei ole head tervist ja see on ebaefektiivne ühe tugeva roisto vastu, kuid väikese sõrme liikumine tabab rühma mitte väga tugevatest vastastest. Pumpamise ajal saate valida, kes soovid arstina või kahju tekitavatena näha.
  • Šamaan on hea kaitsja, kuna tal on nii ilm, kui ka võlur.

aega tegutseda.

V Winterfrost Põhjalik pärand on meeldiv mängida mitmel põhjusel, kuid esimene asi, mis silma paistab, on väga särav ja meeldiv silm. Areng toimub sujuvalt ja algtasemed ei pinguta eriti tugevaid vastaseid. Teie tugevus on piisav, et tulla toime surnute rahvahulgaga.

Hiljem hakkate saama jõudu ja kogemusi, tugevnema ja olema valmis tõsiste rünnakute tegemiseks. Sündmuste käigus:

  • Rakenda samm-sammult tegevuste põhimõtet
  • rendi abilised
  • Võitlevad koletised
  • Fight gamers
  • Toovates režiimides osalemiseks

Võite suurendada oma kogemusi, osaledes külalistele, kuid saate kasutada meditatsiooni, jättes kangelase sellesse olekusse, kui olete eemal. Kuid tagasi pöördudes leiad selle jõulise ja tugevama.

Sinu iseloom on varustatud kolmeteistkümne talendiga ja lahingu ajal otsustate, milline neist on sobivam. Kuid teie meeskonna kuus assistenti kasutavad automaatselt kingitusi, mida nad omavad, nii et arvestage seda siis, kui ettevõte asetatakse lahinguväljale.

V iPlayer Winterfrost Põhjalik pärand pikka aega, et jääda üksikuks sõdalaseks, ei tööta, kui soovid peapea kaotada. Nii et liituda klannides, võidelda areenil, saada parimad auhinnad.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more