Järjehoidjad

WolfTeam

Alternatiivsed nimed: Wolven Tellimus

Wolfteam Wolf squad - on originaal online multiplayer esimese isiku veeretaja loodud 3D. See mäng on tasuta, pead ainult Registreeru. Seas online mänge mitmesuguseid, seal ei ole nii vähe MMOFPS, Wolf meeskonda ja mängida üks neist. Nimi ise Wolfteam Wolf squad ütleb meile, milline stiil mängu loodud. Samuti eristab seda paljud teised online laskjale piisavalt originaal storyline selles online mängu ja selle iseärasusi. Loos on mitmeid inimesi, kes saavad hetkel muutuda huntide ja tagasi, hoides inimmõistuse ja seltskondlikkus. Need inimesed, ja moodustati Wolf meeskonda.

Ja muutuvad ilmingud "mees-hunt" mängija (meeskond) annab võimalusi lahinguoperatsioonide, kuna sellised võimalused tal on palju rohkem võimalusi hoone strateegia sõjapidamise. See teeb online mäng Wolfteam Wolf squad on väga huvitav, sest ühelt poolt on piisavalt suur arsenal relvi ära toodud "inimeste poole" iseloomu, mis võimaldab serveri rünnakuid. Teiselt poolt, Libahunt eelis jõu, kiiruse ja oskusi, erinevalt tegevus turvalisest kaugusest. Muuhulgas võimaldab varjus libahunt iseloomu ronida seinu. Libahundid sorte, millest igaüks on oma eripärad: jää hunt valvur, varju hullunud jne

Muidugi, palju tähelepanu on see online mäng pöörata arsenal relvi iseloomu. Nagu juba mainitud, relva võib kasutada ainult siis, kui teil on inimese kuju. Arm on minimaalne võimalik (ja vajalik) alguses mängu Wolfteam Wolf squad, selleks pead teatud summa kulda. Mängu ajal täidavad erinevaid võidelda missioonide ja seega kaevandavad vahend, relvad on olemas, samuti mängida ja saada see kui tasu. Eri rünnak relvade, olid relvad, püstolid ja granaadid saad ja valida üks, mis sulle meeldib. Mõned relvad võivad isegi muuta, parandada selle parameetrid. Pane tähele ka objekte, mis lisavad omapära sundida Wolfteam Wolf squad: seljakotid, tätoveeringud, accoutrements.

Selleks, et alustada mängu online registreeruda. Osale mängus Wolf squad on järgmine. Lehel on mäng, kliki Tasuta registreerimine. Pärast veendumist, et saaksite täpsustada andmeid (mängude ja registreerimine on tasuta), järgige juhiseid, mis ilmuvad ekraanile, et alustada mängu ja mängima hakata Wolfteam lõbus.

Läinud mängus pead valima territooriumil ja piirkonnas, sisestage kõne. Kutsungi - teie nimi online mäng Wolfteam Wolf meeskonda. Pange tähele, et ühele kontole saab olla vaid üks kõne. See nõuab registreerimist. Nüüd on aeg ühineda meeskonna mängijat oma valik.

Mäng Wolfteam Wolf squad online vastasseis kahe meeskonna mängijat. Leidub huvitavaid mängu režiimid: "Death match" - mäng hävitada Mängijate suurim arv vastulause meeskond on piiratud aja jooksul. Selles režiimis on erinev, näiteks, saate seada piirangu kasutatavate relvade võidelda. Mode "hävitaja" - üks meeskond istutab pommis määratud kohas, teine ​​- püüab vältida või neutraliseerib see. Erinevates juhtudel lubatud ümberkujundamine mängijate inimestesse või hundid.

"Vallutaja" on kolm erinevat režiimi, kuid kõigil on üks eesmärk - lüüa suurim arv fikseeritud alused piiratud aja jooksul.

Nii mängivad Wolf squad huvitav fännid dünaamiline online laskjale. Mängu funktsioonid kvaliteetse 3D graafika, tohutu erinevaid relvi, parandab kogu mängu, võideldes erinevaid võimalusi, ja ainult meelt ja julgust mängida ja aitavad elada surmava lahing, et see online mäng on palju.

Start mängib täna ja sa ei kahetse!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more