Järjehoidjad

Woodoku

Alternatiivsed nimed: Woodoku

Woodoku on Sudokuga sarnane, kuid mitmete erinevustega puslemäng mobiilseadmetele. Graafika on üsna realistlik, justkui oleks teie ees tõelised puidust figuurid. Muusika on rahustav, nagu ka puulaudade koputamise heli.

Isegi kui te pole kunagi mänginud sellist mängu nagu Sudoku, saate tänu selgetele ja mittepealetükkivatele õpetustele mängu alguses hõlpsalt aru saada kõigist keerukustest.

Kui teil on transpordist igav, hakake lihtsalt Woodokut mängima ja aeg lendab.

  • Lahenda mõistatusi
  • Täiustage oma oskusi
  • Saage positiivseid emotsioone tänu autentsetele helidele ja puidust klotside välimusele mängus

Kõik see muudab mängu täiuslikuks meelelahutuseks töö- või transpordipausi ajal. Vabanege stressist ja nautige mängides paar minutit või isegi tundi.

Mängu käik on väga sarnane tuttava Tetrise mänguga. Kuid samas on erinevusi, mis teeb mängu veelgi huvitavamaks.

Siin peate edu saavutamiseks koguma triipe, plokke või veerge. Kiirust ega ajapiirangut pole. Enne järgmise puitelemendi põllule asetamist võite mõelda nii kaua kui soovite. Neile, kellele ei meeldi kiirustada ja kõiki käike ette planeerida, on mäng ideaalne. Lisaks rahustab ja lõdvestab vähene kiirustamine närvisüsteemi. Kuid samal ajal on mäng väga huvitav ja põnev.

Mida rohkem punkte saate, seda raskused kasvavad. See juhtub mängija jaoks järk-järgult ja märkamatult. Just tänu sellele funktsioonile ei kao huvi kogu mängu vältel ning mängimine muutub aina põnevamaks. Püstitage rekordeid ja proovige neid järgmistel katsetel ületada.

Mäng jätkub seni, kuni leiad laual koha uute laudade paigutamiseks. Kohe alguses, kuni väljak on täidetud, ei ole see keeruline, kuid mänguruumi täitumisel raskused kasvavad.

Saate ülesannetega toime tulla nii kaua, kui soovite. Mõned saadetised võivad kesta mitu päeva. Saate alati mängu katkestada, et hiljem jätkata.

Mäng ei ole nõudlik. Isegi kui teie seade ei ole väga võimas ja näitab madalat jõudlust, töötab see sellega. Paigaldamine ei nõua palju mälu, tekstuurid ei võta liiga palju ruumi ning mängu saab kindlasti installida ka siis, kui seadme mälu on peaaegu täis.

Mängimiseks pole vaja Interneti-ühendust. Tänu sellele saate mängida igal pool ja igal ajal. Isegi kui lendate lennukis ja mobiilse Interneti kasutamine on keelatud, ei sega see seda ja võimaldab teil selles imelises mängus aega veeta.

Mängimisel pidage meeles reeglit, te ei kiirusta, mõelge enne nupu lauale asetamist hoolikalt läbi ja saate mängus teenitud punktide rekordit regulaarselt värskendada.

Saate alla laadida

Woodku Android-s tasuta, järgides sellel lehel olevat linki.

Kui teil hakkab transpordist igav, soovite arendada loogilist mõtlemist või lihtsalt lõbutseda, installige mäng kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more