Järjehoidjad

Woozworld

Alternatiivsed nimed: Woozworld

Game Woozworld - on brauser MMO mäng põhineb virtuaalses maailmas pidevas arengus mõeldud noorukitel (vanuses 9-14 aastat). In Woozworld online teismeliste saab ohutult luua omaenda universumi, mängida ja suhelda omavahel. Mäng on loominguline ülesanne, samuti sadu mänge põhineb populaarne laste seeria.

Enne mängima Woozworld, veenduge, et teie arvuti vastab nõuetele, näiteks: sagedus protsessor - 2 GHz, 1 GB RAM, videokaart - 128MB. Osale mängus Woozworld ei võta palju aega ja lihtne:

1.                   Avalehel valida võimalus "liituda"

2.                   Sisestage oma sünnikuupäev

3.                   Palun sisesta kehtiv e-mail

4.                   Sisesta turvalist parooli ja seda korrata

5.                   Vali "mängida" ja Woozworld registreerimine on lõppenud.

Game Woozworld on online MMO maailmas, mis on saadaval lastele 9-14 aastat. Mäng pakub noortele võimaluse arendada oma individuaalseid maailma, mänge ja suhelda teiste sõpradega. Mängus on algsete omaduste ja palju mänge, nagu kuulsa teleseriaali lastele.

Woozworld online annab igale mängijale võimaluse kujundada oma iseloomu rohkete lisaseadmed arengut pilt ja täielikult muuta maailma. Mängijad saavad valida iseloomu Woozworld online ja nautida erinevaid mänge, samuti hämmastav massiivi video. Lisaks iga laps saab suhelda oma / tema sõbrad osaleda lahingutes Spellz täita erinevaid ülesandeid. Mängijad võivad ka võita punkte, mida saab kasutada osta erinevaid punkte mängu Woozworld.

Vanemad ei pea muretsema oma laste ohutuse, sest mäng on täiesti ohutud lapse psüühikas.

Kui mängijad allkirjastati Woozworld online nad võidavad isegi rohkem kasu. Ülikool on valuuta, mida kasutatakse ainult tellijatele Woozworld online . Lisaks neile pakutakse juurdepääsu trendikas tarvikud ja tükid riided, et nad saavad kasutada, et parandada välimust oma tähemärki. Tellijaid on ainulaadne võimalus ära kõrgkoolide, mis on neile antud iga nädal!

Woozworld sa mängida ja saad aru, et mäng võimaldab igal liikmel arendada oma maailma, kasutades oma kujutlusvõimet. Mängijad võivad ka otsustada, kas nad on huvitatud koostöö teiste sõprade ja elanike Woozworld online . Otsustavad panna uks ja levitamise teel oma konkreetne eesmärk, mängijad on võimalus luua oma maailma täpselt nii, nagu nad tahavad.

Sa peaks laskma lastel arendada oma loovust, et luua ainulaadne maailmas Woozworld online . Woozworld on keskendunud pakkumine parima teenuseid oma liikmetele, nii et ei teki kahjulikke funktsioone mängu. Teie laps peaks proovima, ja te näete, et ta / ta mängib Woozworld pidevalt!

In Woozworld online iga mängija saab luua maailma, mis põhineb tema kujutlusvõime ja valida, kas ta tahab jagada seda oma sõpradele ja teistele elanikele mäng Woozworld!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more