Järjehoidjad

Sõnad sõpradega 2

Alternatiivsed nimed: Sõnamäng

Words With Friends 2 - mäng tõelistele teadlastele

mängu "Sõnad koos sõpradega 2" on järgmine osa kuulsast mängust mitte vähem kuulsalt stuudiolt Zynga. Ühendage oma sõbrad mänguga ja võtke osa sõnalistest lahingutest, kontrollige, kes teab rohkem sõnu ja kasutab neid edukalt mänguväljal. Pidage meeles, et väli on piiratud ja saate seda kasutada oma eesmärkidel, takistades vastasel sisestada rohkem väärt sõnu.

Alustage

Mängu esmakordsel käivitamisel valige sisselogimisviis e-posti või facebooki abil. Järgmisena näitavad nad teile kolme slaidina lühikest juhendit, kuidas mängida:

 • Puudutage sõrmedega tähtedega plaadid 11–11-suurusele mängulauale
 • kirjutab mängulaual sõnu ainult vertikaalselt või ainult horisontaalselt
 • Esitamisnupul klõpsates kinnitate, et teie käik on lõpule viidud ja vastane saab kõndida

Proovige mängida oma esimest mängu soolorežiimis, see tähendab, et mängite arvutiga. Selleks saate valida Solo Challenge'i kõige lihtsamal raskusastmel. Ekraani allosas näete selle käigu jaoks saadaolevaid tähti, mille peate sõnaks kokku panema. Igal tähel on number, mis näitab selle kasutamise korral saadud punktide arvu. Kui olete sõna kogunud, liidetakse numbrid kokku ja näete punktide koguarvu, mille saate konkreetse sõna eest. Kes kogub mängu kohta rohkem punkte, selle võitis. Teil pole aega siia kolida, võite mõelda nii palju kui soovite ja valida vastast parima sõnavariandi, nii et ärge kiirustage. Laual liikuvate tähtedega plaatide teisaldamine, pöörake tähelepanu kirjadega värvilistele ruutudele, need aitavad teil koguda rohkem punkte:

 • sinine ruut koos DL-ga (kahekordistab paani) - korrutab sellel oleva tähe väärtuse kahega;
 • roheline ruut koos TL-ga (kolmekordne plaat) - korrutab sellel oleva tähe väärtuse kolmega:
 • punane ruut DW-ga (kahekordistuv sõna) - korrutab sõna väärtuse kahega;
 • oranž ruut TW-ga (kolmik sõna) - korrutab sõna väärtuse kolmega.

Püüdke oma punktide suurendamiseks ja võitmiseks ühendada mitu boonust korraga. Teie vastane kõnnib kõigepealt, siis teie. Kokku saab mängu kohta teha 5 käiku, see tähendab, et mõlemal küljel ei tohi mängulaual olla rohkem kui 5 sõna. Kuna te lähete teiseks, on teil eelis oma vastase ees, teate juba ette, mitu punkti peate võitmiseks punkte koguma. Proovige mäng enne tähtaega lõpetada.

Mis sõnad on mängus keelatud:

 1. lühendid
 2. sõna, mis koosneb ainult suurtähtedest
 3. prefiksid ja järelliited, mis on peasõnast eraldi
 4. sõna sidekriipsu või apostrofiga
 5. kuritahtlikud ja rassilised lausungid

mängufunktsiooni

raamatus Sõnad koos sõpradega 2 ei piisa paljude sõnade teadmisest. Oluline on aktiivselt kasutada tähti, millega teie kord kokku puutute. Pikk sõna ei anna alati rohkem punkte. Igal tähel on oma kasutamise keerukus ja tavaliselt kuvatakse nende peal olevad numbrid. Näiteks annab täht „Q” teile koguni 4 punkti ja kui paned selle sinisele ruudule või rohelisele, suurendab see teie punkte märkimisväärselt ja on tõenäolisem, et see voor võidab. See tähendab, et 3-4 täheline sõna võib anda kokku kuni 20 punkti, samas kui sõna 7-8 võib olla poole vähem. Jälgige tähelepanelikult lauda ja seda, mida teie vastane teeb.

Words koos sõpradega 2 Laadige oma arvutisse alla ja alustage sõpradega mängimist. Selleks peate esmalt alla laadima ja installima androidi emulaatori Bluestacks ja alles seejärel installima mängu sellesse.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more