Järjehoidjad

Maailmavallutaja 3

Alternatiivsed nimed:

World Conqueror 3 pöördepõhine sõjaline strateegia. Saate seda mängu mängida mobiilseadmetes. Graafika on lihtne, meenutades lauamänge. Häälnäitlemine on kvaliteetne ja muusika energiline, kuid see võib lugusid pikalt kuulates väsitada.

Selles mängus räägime viimasest ülemaailmsest konfliktist, kus osalesid paljud riigid. Teine maailmasõda oli maailmamajandusele pikk ja kurnav. Lahingud toimusid peaaegu kogu Euroopa territooriumil ja mitte ainult. Sel ajal ilmus palju sõjaväeülemaid, kellest sai teada kogu maailm. Valige riik ja alustage kampaaniat, võib-olla teenib mõni tolle aja sõjaväegeenius teie alluvuses.

Konflikti, kus on kaasatud nii palju jõude, on väga raske võita.

Paljud asjad ootavad sind:

  • Varustage oma riiki ressurssidega
  • Ehitage tehaseid ja tehaseid sõjavarustuse tootmiseks
  • Looge suur armee
  • Teaduse ja tehnoloogia arendamine
  • Kasutage diplomaatiat enda huvides
  • Lüüa vaenlase armeed lahinguväljal ja võta kontrolli alla uued territooriumid
  • Ehitage maailma imesid ja arendage kunsti

Kõik see ja palju muud ootab teid selles mängus.

Juhtimine on lihtne. Liides on intuitiivne. Arendaja hoolitses ja andis mängu vihjetega neile, kes seda vajavad.

Fraktsiooni valimine võib olla keeruline, kuna siin saate mängida mis tahes osaleva riigina. Kokku on saadaval enam kui 30 kampaaniat, neid saab kõik kordamööda läbida.

Enamik selle mängu komandöridest on päris inimesed. Igal riigil on oma komandörid.

Pärast edukaid lahinguid saavad nii võitlejad kui ka komandörid tõusta. See parandab nende statistikat ja muudab teie armeed tugevamaks. Taseme tõstmisel on võimalik valida täiustatud oskusi.

Liigutused tuleb sooritada kordamööda koos vaenlasega. Kaart on jagatud kuusnurkseteks lahtriteks. Iga lahinguüksus saab ühe käiguga liigutada ainult teatud arvu rakke. Teed suurendavad edasiliikumise kiirust ja võimaldavad teil läbida pikema vahemaa.

Oluline on veenduda, et teie meeskond on soodsates tingimustes ja vaenlane mitte. Teatud tüüpi maastik annab teatud tüüpi vägedele boonuse. Kaaluge seda.

World Conqueror 3 mängimine meeldib kindlasti kõigile lauamängu Risk fännidele. Tegelikult on see selle mängu kloon, kuid mugavamas vormingus ja rohkemate funktsioonidega.

Mängusisene pood pakub kasulikke boonuseid osta mänguvaluuta või pärisraha eest, kuid mängida on võimalik ka ilma oste tegemata, see on lihtsalt viis arendajatele toetada ja nende töö eest tänada.

Mäng ei nõua Interneti püsiühendust. Piisab mängu allalaadimisest ja installimisest, pärast mida saate seda mängida igal pool.

World Conqueror 3 tasuta allalaadimiseks Android-s saate järgida sellel lehel olevat linki.

Hakkake mängima kohe ja osalege suurima sõjalise konflikti kuulsates lahingutes!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more