Järjehoidjad

Steel World: Tank Force

Alternatiivsed nimed: WoS, Steel World

Game World of Steel: Tank Force võit on sinu oma.

Mitme mänguga World of Steeli tankide taustal: Tank Force on mõnevõrra halvem, kuid seal on ka selle loits. Esindab oma stuudio BraveTale, samuti otsustas ta osaleda massihävitusrelvade üldises entusiasmas. Võibolla olete juba tuttav tema tööga sõjalaevadel. Nüüd on teil võimalus World of Steel: Tank Force laadida ja hinnata selle potentsiaali. Oodata, et projektist midagi ebatavalist pole vaja. Rangelt öeldes on see, mis on uskumatu ja eriline, järgmises mängus tankides? Kui nad ei kasva tiibu, siis on see žanri klassika, kus mängijad võistlevad maastikku, perioodiliselt võitlevad vaenlastega, teenivad raha selle mängu raha eest ja kulutavad selle pumpamiseks.

See tehnilised omadused tuleks arvestada, siis kaal kaalub 77 M, mobiiltelefoni versioon vajab Android versiooni vähemalt 2. 3, kuid tegelikult alates 4. 1, võttes arvesse perioodilisi värskendusi. Kuigi õigluse huvides pean ma ütlema, et nad ei lähe nii sageli välja. Kuid need, kes soovivad, võivad alla laadida World Of Steel: Tank Force arvutisse ja nautida seda, mis toimub suurel ekraanil.

Funktsioonid ja läbimine.

Peamine omadus, mis eristab projekti analoogidest, on meeskonnamängude puudumine. See tähendab, et võite võidelda ainult arvuti vastasega, ajendada aja jooksul taktikat ja käitumist erinevates olukordades. Kuid isegi selle mängu World Of Steel: Tank Force jääb huvitavaks selliste komponentidega:

  • Liiga kallis annetada minimaalsete funktsioonide komplektiga
  • Ne originaali lugu
  • Raskused tankide tasuta ümberehitamiseks
  • Interneti-ühenduse ja seadme paigaldamiseks vajalikud nõuded

  Nagu juba mainitud, on graafika siin suurepärased, võite näha ka päikesepaisteliste jängede pimestamist võitlusautode kehas ja üsna realistlikku suitsu pärast pilte.

 • Hea graffiti
 • Excellent seadmete valik
 • Saadetud kaardid
 • Dynamic võitleb
 • Meie masina pumbad
 • Lihtne kontroll

Lisaks on vaja pöörata tähelepanu ja osapooled ei ole väga atraktiivsed:

Kuid kõigele, mida peate maksma, ja antud juhul teie seadme tehnilised võimalused. Teine makseviis on tõeline raha relvade ja paakide täiustamiseks, täiendavate boonuste ja muude annettide saamiseks. Hinnad algavad 54.99 UAH. , ulatudes UAH 5,249.99. Kui soovite kõik ise saavutada, see on kiiduväärt. Sellisel juhul olge kannatlik, sest peate säästma uusi relvi, armorit, mootori osi ja nii edasi. Mängu edenedes liiguvad mängijad tasemele ja see avab uusi võimalusi.

Nagu sarnaste mänguasjade puhul, World Of Steel: Tank Force mäng pakub laenu edukaks tasuks, maksates müntidega. Kuid uuendamiseks ei tohi osaleda mitte ühes, vaid isegi kolmes lahingus. Parandused on üsna kallid ja järgmisele lahingule ei tohi hukkuda, et saavutada rohkem või vähem kõrget taset. Toimingute tegemine erinevates geograafilistes piirkondades, metsavööndites, lumeväliste mägedes, kõrbetes ja muudes kohtades. Maastiku muutus on kiire, nii et ülekaalulisi ilu ei saa imetleda. Mis juhtub selles valdkonnas on palju olulisem, sest mahutid on peaaegu nina ninaga, ja nende kohal asuv skaal näitab, kui palju elus neile jääb.

K sõna, mänguasjas on selle üks märkimisväärne pluss võime valida paak, mis sobib ideaalselt maastiku tingimustega. Oma põhiomaduste parandamiseks kasutage kamuflaažit ja see võimaldab auto ühendada maastikuga.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more