Järjehoidjad

Sõjalaevade maailma Blitz

Alternatiivsed nimed: WoWS Blitz, World of Battle Blitz Paadid

Vastikavõistluste maailm Blitz on kauaoodatud projekt.

Veel kord, firma Wargaming Group eristas end sellega, et ta meeldis mere lahingute fännidele, milleks oli mänguasja nimega Warships Blitz maailm. Kui te arvutisse versiooni mängisite, siis on teile meeldivalt üllatunud, kuidas autorid jõudsid sellele Androidi kohandamisele.

. Selleks, et projekt muutub kiiresti populaarseks, saame enesekindlalt öelda, et varsti võtab see esimest korda kultuuri mänguasjade hindamisel esimesi kohti. Sõjakajade maailm Blitzi alla laadimiseks ei vaja te midagi erilist ja see toimib koos telefoni mudeli versiooniga 4 alates versioonist. 4 ja üle selle, samuti 59 M. paigalduskoha juures.

Veel on võimalus alla laadida Warships Blitz World arvutisse, nii et keegi ei jääks välja.

Juhtimisomadused.

Kui võrrelda mobiilseadmeid ja arvutiversioone, siis on selle piirkonna esimesed kaardid mugavuse huvides oluliselt väiksemad, sest peate mängima väikesel ekraanil. Puuteekraani juhtimisviis erineb selle erinevates nurkades, on olemas spetsiaalsed nupud. Vasakul all vasakul on navigeerimine. Klõpsates nooltega, määrate kursuse paremale / vasakule või tahapoole / edasi. Vajuta noolt üks kord ja laev ujub. Kui seda uuesti vajutada, kiireneb see. Sobiv on see, et neid ei vajata pideva tõukega. Piisavalt annab käsk ja saate teha teisi manipuleerimisi. Tööriista ikoonide keskel ja remont. Ülemises paremas nurgas on ikkagi relvade vahetamine maastiku vasakul kaardil ja keskel näeme lahingute edenemise ulatust. Kuna kõikidel neist on väikesed mõõtmed, läbipaistvus ja intuitiivne arusaadavus, sellise suuremahulise mänguasja jaoks on see suur pluss.

Game'i mängimine.

Lisaks sellele pakub Warships Wars Blitz maailmale:

Nagu arvuti versioon, World of Warships Blitz mäng mobiiliversioonis pakub režiime PvP ja PvE.

  • Suur valik 90 laeva, mis kuuluvad erinevatesse riikidesse
  • Chans, kes võitlevad Arktika, Atlandi ja Vaikse ookeani vetes
  • Reliikide mitmekesisus
  • Laevade pidev pumpamine Rohkem kui üks võidurežiim: üks, meeskond, ettevõte, rank
  • Amphas saavutuste ja võitude jaoks
Juba juba mainiti, et kaartide valik on tohutu, kuid neid on vähendatud ligikaudu kolmandiku võrra, nii et nad ei pea ületama veekogu mahajäetud ruume liiga kaua pealiskohta. Kui mängite PvP-d, saate mängijaid grupeerida 7 osalejaga gruppidesse. Ülejäänud kõik on analoogne laevade ostmisele, pumpamisele, külalistele, missioonidele ja muudele üritustele. Selleks muidugi pakub väärtuslikke auhindu ja boonuseid. WoWS Blitz lisaks võitlustel osalemise auhindadele pakkus ka teisi meeldivaid üllatusi. Näiteks kui päevas mänguasja külastanud nädala jooksul saate kolme päeva jooksul lisatasu kontot.

Mängude fännidele on huvitav tutvuda selle projektiga, eriti kui nad tunnevad arendaja muid teoseid (tankid ja lennukid). Ta meelitab ka neid, kes on korduvalt lahinguvarudele toonud suured arvutimonitorid. Nende jaoks on lihtsam määrata oma laevade jaoks laevade komplekti (hävitajaid, rüseerijaid, lahinguteid) ja nende pumpamise viis. Algajad avastavad tohutu uurimisvaldkonna, et määratleda laeva omadused iga laeva kohta.

Kui õnnestus mängu testida, anna ainulaadset positiivset hinnangut. Ka tema kasuks on värskenduste pidev vabastamine ja arendajatele võimalike vigade aktiivne korrigeerimine.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more