Järjehoidjad

World of Battles

Alternatiivsed nimed: WORLD OF Battls

Online mäng World of Battles - tasuta, sõltuvust multiplayer online strateegia mäng mis annab sulle tõeliselt spectacular lahingud reaalajas vahel 9 sõitu: rüütlid, päkapikud, dwarves, Amatsoonid, zverolyud'mi, barbarid, tume päkapikud, orkid ja Undead. World of Battles mängu online tänu oma suurepärase graafika, üksikasjalik üksused ja massilist lahingud tõesti tunnete komandör.
World of Battles mängimiseks peate Liitu World of Battles mäng ja alla laadida mängu oma arvutisse. Palun täitke registreerimisvorm väljad konto loomiseks kohapeal.
1. Sisesta oma kasutajanimi mäng (nimi, et õpid foorumites).
2. Uus parool on teada ainult sulle.
3. Sinu e-posti aadress.
4. minge vaadake, et te ei ole robot.

Kui Register World of Battles üle mängida online mängu World of Battles Peate installima mäng klient (mis on kohe mäng ise) arvutisse:
1. Palun vajuta "Client Download" laadida spetsiaalne fail «World of Battles downloader».
2. Laadimisel fail on valmis, käivitage see ja World of Battles online mäng algab allalaadimine arvutisse.
3. Pärast allalaadimist mäng küsib nõustuda litsentsimise nõuded lõplik paigaldamine World of Battles.

Mängimiseks World of Battles Teie arvuti peab vastama järgmistele nõudmistele:
CPU: Intel Pentium 3. aprill Ghz, AMD Athlon 3000 +
RAM: 2048MB
VGA: NVIDIA GeForce 6600GT või ATI Radeon X1600, 128 MB
DX: DirectX 9. 0 (2008 märts)
OS: Windows XP SP3, Windows Vista, Windows 7
Internet: 512 kbps
Nüüd saate sõita rohkem üksikasjalik kirjeldus võistlused, mille abil saab mängida World of Battles Online. Kõik nad on jagatud kolme fraktsioonid: Hea, paha, neutraalsus.
Tere
Knights. Vaatamata oma pühendumust hea külg, Knights of Steel Roses liiga tihti näidata oma üleolekut teiste, ka liitlaste võistlused. Siiski võib selle ära teeninud, sest peale nende rüütellik ratsavägi vähesed, kes ei suuda püsida.
Elves. Jagunevad kahte rühma, mida võib nimetada puit päkapikud päkapikud ja aristokraadid. Tsiviilelus, need hõimud üsna hajutatud, kuid võitlus ühise vaenlase on paindlik sulam surmava metsa archers ja kiire ratsavägi päkapikud aristokraadid.
Päkapikud. Tugevad ja kogenud lahingu rahvad. Ei ole palju sa soodustama teiste rasside, mis on tõenäoliselt tingitud asjaolust, et need, kes otsivad kõrge päkapikke. Kuid päkapikke on alati avatud kauplemiseks toorainet. Kuid nende peamine rikkus võitleb sõidukeid ja nad ei kiirusta jagada.
Neutraalsus:
Beastmen. Saladuslik inimesed, kes on ametiühingu hõimud minotaurs, kentaure ja Volkolakov. Lõid iidsed võlurid lõbu ja mässas oma julma meistrid. Seega usaldamatus teiste rasside. On salapärane seos loodusega.
Barbara. Nad on erinevad hõimud erinevate uskumuste ja okupatsioon. Mõned tegelevad rüüstamine, teised kaubandus ja teised - piirivalve. Vaatamata erinevustele armee koos paindlik valikuid väed.
Amazon. Warriors, kes põgenes meeste eelarvamused naiste osa selles maailmas. Ahistamine poolt Knights karastatud see rahvas ja ettemääratud rändav eluviis. Vaadates tagasi, saate aru nende julmus mehed.
Evil
Dark Elves. Proud rassi killers. Kui teised rassid on alati rasketes tingimustes tugineda sõbralik abi ja vastastikust abi, Dark Elves on alati arvestanud reetmine ja alatus. Nad teavad, et laps elab atmosfääri intriig ja verine lõbutsemine ja tapab mehe, ei ületa osa loodusliku valiku.
Orke. Rude ja Moukkamainen sõjameestele, kes peaaegu ei tunne valu oma haavad. Orkid sünnivad täie veendumusega, et kõik on roheline selles maailmas kuulub neile, mis loomulikult ei meeldi teiste rasside, kelle varjatud roheline rohi heinamaa. Salvestab ainult kaasasündinud rumalus orc - mille orke piiratud reidide naabritega. Aga tekkimist tugev ja suhteliselt intelligentne juht võib kõike muuta.
Undead. Kui võimsaim rass, kes kaotas oma jumal sõjas jõududega head. Aga täiesti hävitada Undead on peaaegu võimatu, sest selle maailma inimesed on alati surema ja jätkamine veriseid sõdu Undead on lihtsalt käepärast.
Kokku iga rassi World of Battles võrgus on 16 liiki lahinguüksuste, et sa ei tunne piiranguid seada väed. Eriti kuna sa võid alati parandada oma sõdureid muutes oma seadmed, mis on ka nende välimus.
Mängi mängu online World of Battles nagu kõik fännid strateegia ja taktika, sest võita mõned lahingud koguda võimas armee. Garantii võidu on õige kombinatsioon kiire rünnakuid ratsavägi, pädevad riigikaitse, toetavad jalaväe üksused, mis on ümbritsetud vaenlase tiib ja taga.
World of Battles mängu online - on virtuaalne maailm vajab pidevat verevalamist! Tere tulemast World of Battles! World of World of Battles check ootab sind!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more