Järjehoidjad

World of Mercenaries

Alternatiivsed nimed: World of Mercenaries

Nagu praktika näitab, laskjale realistlik graafika kasutamine, nautida ja nautida hull populaarne mängijatele, sõltumata nende vanusest, tegevusalast ja hobid. Mäng World of Mercenaries - just selline projekt. Praegu täpne release kuupäeva seda ruumi võrgustiku veel teada, aga projektijuhtimise on alati toetanud avalikkust. Nii, see sai teada, et varsti algab suletud beeta. Salvestage sama testimise nüüd avatud, nii et igaüks võib saada kooskõlas selle teise juurdepääsu võtmed.

Nagu lubatud arendajad, World of Mercenaries Internetis on mitte tüüpiline online multiplayer shooter, siis on see midagi enamat. Loodud Euroopa parimate disainerite Projekti FPS koos võimalusega interaktiivseid mänge. Aluseks on projekti Unreal Engine 3. Üks kõige oodatud mängud on kõik lemmik funktsioone. Niisiis, tegelased on pidevalt pumbatakse, relvad - parandada maitset ja vajadusi, ning teha kõik, see võib olla täiesti tasuta.

Kuna mäng on online, siis võib eeldada, et World of Mercenaries registreerimises vajadusel ka kõigis teistes projektides. Muidugi, iga nõu registreerimine on veel vara öelda. Kuid praeguses etapis on võimalik märkida, et mäng on puudu vene liides, seega need, kes ei ole tuttav inglise keeles, on tõmmata teadmisi või osta sõnastik. Tegelikult kontrolli mängu hoiab mõistetav ja kergesti kättesaadav.

On teada, et pärast algust beeta, mängijad saavad alla laadida setup faili mängu Steam. Kuigi see on võimatu kindlalt öelda, kas see on võimalik mängida World of Mercenaries tasuta, kuid isegi siis, kui projekti eest, muidugi, selle hind on piisav ja asjakohane, ning see on täielikult õigustatud.

Vahetult pärast mängu algust sinust saab mees, kes loomulikult on ülesannete täitmiseks mitmesuguseid. Nagu lubatud, loojad, tunnuseid see mäng on võime kohandada välimus ja iseloom, ning tema omadused ja relvi. Teil on võimalus luua oma ja mängida World of Mercenaries võimsaim iseloomu maailmas.

Valik pakutakse üheksa märgiklassides mis saab teada hiljem. On juba teada, et valiku relvade mäng on lihtsalt fantastiline, ja võimaluse parandada seda tulevikus teeb sind võitmatu. Poest võib igaüks osta asju, mis aitavad saavutada edu võitluses.

Alus gameplay - kollektiivne võitleb. Ootab tohutu hulk rühm võitleb ja ühiseid kontrollkäike. World of Mercenaries mängida on huvitav ja lõbus kaudu kõrvaldamise ajakava. Märkad isegi infrapuna sihikud, leegid hävitab linna ja palju muud väikesed esemed, mis ei ole teiste mängude suletud silmadega.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more