Järjehoidjad

World of sõjalennukeid

Alternatiivsed nimed: MAAILMA varpleyns, wowp, Word Of varpleyns

World of lennukid online - tasuta veebipõhine multiplayer mäng sõjaliste objektide, sündmuste paljastama reaalajas. Sa veetakse rahutu tundi Teise maailmasõja ajal. Firma Wargaming . Net looja projekti, annab kasutajatele tõeliselt ümbritsevale MMO-shooter, mis on pühendatud lennunduse 30s - 50s. Istudes rooli taga rauast linnud, osalete suur lahingud, mis tekivad õhus. Te ei saa kasutada samal tasapinnal, ja kogu sadu. Kuigi igaühel neist on oma eripärad, relvi ja võimeid. Õpi juhtida eri liiki õhusõidukite ja mäng WOW mängib teile kõik värvid. Sa ju võimalused võita ülemvõimu avarus taevas!

Enne mängima World of lennukid , peate tagama, et teie arvuti vastab järgnevatele miinimumnõuetele: Operatsioonisüsteem Windows [_2_ ] XP Vista 7; protsessor ( CPU ): 2. 2 GHz ühilduvus DirectX 9. 0 c graafika GeForce 7600 GT või ATI X 1600; pikendamine 1024, kõrgus 720 pikslit ja 2 GB RAM. Saa ajalooline korda aitab World of lennukid registreerimist. Loo uus konto ei ole raske. Sa lihtsalt vaja täita mõned väljad: mängija nimi, e-posti aadress, parool, salasõna kordamine, tegelased pilt. Pea meeles, et see, et luua konto, siis nõustuge lepinguga.

Niisiis, sa hakkasid World of lennukid mängida ja muidugi, sa tõesti ei tea, mis on mis. Teil palutakse valida nelja klassi sõidukeid. See ühe mootoriga võitlejad (kerge, tõhus dogfights) kahemootoriline hävitaja (raske, väga ohtlik, võimsa relva), rünnata (tuntud kui jahimehed jahvatatud eesmärgid) ja vedaja baasil võitleja (kesktee vahel kergeid ja raskeid hävitajaid). Nad kõik on ainulaadsed omadused, mis on mitmeid võimalusi, relvi, ja võib käituda erinevalt võidelda. Katsu rohkem ja rohkem uusi lennukeid juhtivad suurriigid - see kõdi kirjeldamatu rõõm! Pärast teha valik, siis tuleb liituda üheks meeskonnad. Mängijad jagunevad kahte võistkonda võidelda omavahel. Lisaks iga meeskond alus on. On hävitamist vaenlase alustel tähendab võitu. Edu on tähistatud tekkepõhise kogemuste ja krediiti, mida siis kasutada oma äranägemise järgi. Näiteks uuringud uue paketi või täiendavaid mooduleid.

Game World Sõjalennukid nõuab pidevat pumpamist oma karvased sõbrad. Lõppude tehnika jaguneb tasanditel. Nii et teil alustada gameplay angaar, kus õhusõiduk on väärt kolm esimest taset. Jah, juba püüavad juhtida oma esimese, võibolla primitiivne lennuki, siis tunnete kuidas kiiresti viib gameplay. Aga kõik lõbus on veel ees! Võite alustada päris kiiresti. Piisab õppida paar nippe võitluses võrdselt kohutav vaenlased.

Sammul PTA pakutud mode "Excellence". Aga see ei ole piiri ja lõpuks arendajad püüavad üllatada lisades uusi viise. Nii et lähitulevikus hakkavad ühendada huvitav režiimi nimega "Escort", mis tähendab tugirühm eest pommitajate sihtida. See kõik on umbes väljavaateid iga kasutaja, et vahepeal, kui sa oled lihtsalt algaja, läbivad erikoolituse korra.

Mäng World of lennukid võimalik palun teid lõpmatult dünaamiline sündmuste meeldejääv tegutsemiseks vaenlase, kiire, kuum võitleb ja tohutult saadaval lennukeid. Hinda seda kõik teretulnud! Las mäng toob ainult positiivseid emotsioone!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more