Järjehoidjad

Xatrium

Alternatiivsed nimed: Ksatrium

Game Xatrium: uus, see on lihtsalt unustatud vana

С alates hetkest, kui 2013. aastal tutvustati mängijatele DuncanConroy Xatriumi brauserimängu, saatsid seal mitmed sada tuhat osalejat, keda meelitas ebatavaline graafika ja krunt. Kõik tundub ebaloomulik, kummaline ja isegi vanamoodne, arvestades nüüd populaarseid realistlikke arvutimängude tooteid, mis sisaldavad üksikasju kõigi üksikasjade kohta.

. See tunne, et selle mängu maailm on ehitatud vanadele tehnoloogiatele, kui arendajatel ei olnud veel kaasaegseid võimalusi. Aga seda tehakse tahtlikult, mis on mänguasja esiletõstmine, nii et ärge üllatuge, et näha lame maastikke koos kolmemõõtmeliste kolmemõõtmeliste elementidega. Pärast Xatriumi mängimist ei ole teil mingeid raskusi juhtimisega, mis toimub: hiir, nooled / WASD

Varemete taastamine

Sõjajärgses linnas esineb

ajalugu. Hukkunud sõda oli kohutav, kus inimkond kasutas kõiki koletisi relvi. Olles kaotanud valvsuse ja ettevaatlikkuse, hävitasid inimesed ise ja nüüd püüab olukorda parandada vaid käputäis ellujäänuid. Olemasolevad ressursid on muutunud haruldaseks ja neid on võimatu nii kiiresti kui võimalik tagasi saada.

Inimesed ühendavad ühte õnnetust ühendavaid inimesi, kuid on ka neid, kes püüavad endiselt järelejäänud rikkusi ise kontrollida. See tähendab, et konfliktid ei ole ammendunud, kuid on muutunud uude faasi. Kokkupõrgete vahelises hingamises püütakse taastada seadmed ja inimrass. Te peate läbima kõik katsed ja võtma üle ressursside jäänused, et elustada maailma.

Kasutage robotite võimsust. Neid tuleb parandada, varustades neid uute võimalustega, vastasel juhul ei saa vaenlast lüüa. Mitmed ülesanded aitavad peaeesmärki kiiremini saavutada, sest nii kogunevad kogemused ja oskused.

Tehnoloogia, võitlused ja võimed

Tootlikumate missioonide jaoks ühendage rühmad. Need on inimesed, kes on registreerunud Xatriumi taga - protsess on lihtne, kuid väga kasulik, sest see võimaldab jätkata katkestatud sündmust alates lahkumise hetkest. Samuti tagab see, et keegi peale teie mängu ei suuda oma parooli kontrollida.

You saab võitlusauto pilootiks, mida saate järk-järgult täiustada, uuendada. Uuendused ilmuvad igal järjestikulisel tasemel, kuid selle saamiseks peate ülesande täpselt täitma. Näiteks hävitage vaenlase laevad ja koguge 100 XP. Igal tasandil on missioonid erinevad, mistõttu on alati huvitav, mis teid veel ootab.

Kasutajate kättesaadavaks tegemise tehnoloogia arsenal:

  • Platvormid: ratastega, ratastega, kõndimine
  • Seadmed nende jaoks: laserid, plasma-relvad, railguns
  • Mootori asendamine
  • Värvuse muutmine ükskõik millises esitatud 30 toonis

Kui avate oma lapse vabadusse, suunake teda läbi konkreetse džungli vaenlase otsimisel. Mõnikord leiab ta teid ise ja siis ta ei pääse lahingust.

Multiplayer režiim ei ole midagi muud kui otsene kontakt teiste Xatrium iPlayeri mängijatega. Koostöös ja koos toimides jõuad te tõenäoliselt oma eesmärgi saavutamisele, saades edasiseks edutamiseks vajalikud punktid ja preemiad. Loomulikult on olemas ka üksmehe mäng, kuid ainult teatud punktini. PvE-režiimis on võimatu mõningaid koletisi lüüa, missioone täita ja seega läbida tase, mis on mõeldud ainult kollektiivseks tegutsemiseks.

Te, keda huvitavad tulevased seiklused, saavad edasi minna virtuaalse ruumi registreerimisele ja arendamisele.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more