Järjehoidjad

XBlaster

Alternatiivsed nimed: IksBlaster

XBlaster Online - vaba addicting online mäng, kus mängija saab osaleda Gladiaatorite võitluste kohta Furs (mehaaniline robotid).
Online mäng XBlaster saadaval kõik modernsed veebibrauserid ning paigaldada täiendavaid mäng klient ei ole vajalik.

Kõik, mida vaja on registreerida mängus XBlaster:
registreerimise väljad sisestada nimi (eesnimi), parool, e-mail, valige mäng server, sisestage sünniaeg ja registreerimisnumber (kui see on olemas). Siis võtab kokkuleppel mängureegleid ja selle registreerimine XBlaster lõppenud. Nüüd võite hakata mängima mängu online XBlaster.

Alguses mängu mängija palutakse valida ühe 3 mehaaniline lõõtsad. Igaüks on unikaalne omal moel:
1) Ranger - lisaks standard relvi, on tõmblukk ja ioon relv. On ka eripära - kaks korda manööverdusvõime.
2) Defender - lisaks standard varustus, see on laser ja pulss relvad, ja tema "tipphetk" on ajutine läbimatu kaitsekilp.
3) Hunter - on individuaalne relv, kui suure lõppkiirusega relvasüsteemid ja plasma gun, välja arvatud, et ta on endiselt chip, kuna otsing rakett, mis järgib oma eesmärgi võita.

For standard liiki relvi: alguses iga Fur on oma arsenal ketassaag, püstol ja granaadiheitja.
Valimine huvitavaks, mängija mõtlema! Kui valik on tehtud, võite proovida oma karusnaha töös, esialgu on see normaalne töö otsingul. Lõppedes mängija laenud ja ainulaadne mängu raha "oskusi". In relvi saab varustada oma karusnaha võitlemisel ning seejärel uuendada valitud relv angaaris.
Siin on nimekiri kõikidest sõjariistad, mis on saadaval mängu: ketassae gun, granaadiheitja, Mina, Lightning, Laser, kuulipilduja, leegi viskaja, lööklaine, Rocket, Ion Cannon Pulss relvad ja plasma gun. Ja siis on stimulantide, mis juba mõnda aega parandada teatud omadused Furs.

Karusnaha kontroll: kontroll on noolenuppe klaviatuuril liikuda, Ctrl ja kosmos - tulistada.
XBlaster online mäng on areenil - see on piiratud üheaegselt on kolm mängijat. Peamine ülesanne on - tappa kaks vaenlased. Võite valida täis vaenlasi, kes ei olnud vigastatud lahingus kohustusi, ja võib salakavalalt hiiliv ümber nurga ja finish on haavatud.

Mängi mängu online saab XBlaster kasutades teleport, ta päästab liiga tugev kandidaati või kui karusnahk on väga katki. Teleportatsioon toimub teises kohas. Ainult port peab ikka jõuda, kuid mitte alati ei tule ...
online mäng XBlaster pole klanni, mis eristab seda teistest mängudest arendusmeeskond Bigpoint, sest individuaalne mäng ...

In XBlaster iga kuu mängis Jackpot 10000 eurot. Niisiis, mängida IksBlaster on kahekordselt huvitav!

Mida veel saab lisada, on see, et mäng on kvaliteetse 3D graafika, mis jätab meeldiva mulje mängu. Olen kindel, et see on huvitav mängida XBlaster igas vanuses, kui on kirg ja soov olla kapten võimas sõjamasin. Mängu ajal mängija tundma mitmeid huvitavaid missioone, duels, turniirid ja isegi mitmeid teisi huvitavaid mäng funktsioone ...

Kõik, mis eraldab teid nende põnevate sündmuste seda XBlaster registreerimist. Ei pea kaua mõtlema, et on aeg proovida oma kätt lahing, sõidu sõjamasin tulevikku!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more