Järjehoidjad

XCOM: Enemy Unknown

Alternatiivsed nimed: XCOM: Enemy Unknown

Enamik suur hirm iga inimene maa peal - teadmata. Uurimata parasiidid, tulnukad, zombies - kõik see sajandeid hirmutab inimesi. Game XCOM: Enemy Unknown pakutakse oma versiooni inimese konflikt ja ebakindlus. Või kui täpsem olla, inimlikkuse ja välismaalase koletised. Isegi vaatamata sellele, et mängu arendajate kasutada juba tuttav meetodeid ja teada, et paljud juba lapsepõlvest legende, ülevaate projekti ei olnud rikutud. Ja pealegi, eelmine loomine XCOM ilmus nii ammu, et enamik mängijatele ohutult unusta see.

Kohe fännid horror fantaasia, hing ei, sulgedes projektides nagu XCOM, tuleb hoiatada, et XCOM: Enemy Unknown pc - see pole jätkamiseks tuttav mänge ja selle kordustrükk. Tegelikult on see seletatav asjaolu, et peategelast ei mõista enamik tundus, et on tuntud üle kogu maailma asju. Seetõttu soovitame, et isegi need mängijatele, kes peavad ennast pro selles mängus, enne lahkumist, et pea gameplay, jalutamine arendajate pakutud "baaskoolitus".

Et alustada mängu, peate XCOM: Enemy Unknown laadida. Täna saab seda teha kiiresti ja lihtsalt, kasutades torrents. Samuti tuleb kindlasti silmas pead on paar või kolm sobivad ressursid. Läinud projekti, õpid, et kohtumine maalased välismaalase külastajad ei lähe kavandatud stsenaarium - alustas Inter sõda. Peaeesmärk vaenlane - mõned organisatsioon XCOM. Viimane on suur hulk parimad sõdalased relvi, mis kasutavad kõige võimsam relv.

In XCOM: Enemy Unknown missioon vähimgi vaadata nii realistlik, et mingil hetkel sa saagi ise mõtlesin, et hirm hiilib sind tõeliselt. Üks olulisemaid muudatusi rakendatakse uut projekti, võime eeldada kaotamise tegevus võrra. Aga klasside jäi samaks

1. Masinaga harpuunijatele suudavad tõhusalt hoida positsioone vaenlased.

2. Sõdurid toetada aidata meeskonnakaaslasi mingil tund vajadusest.

3. Stormtroopers on tugev ja vilgas.

4. Snipers suudavad lööb eesmärgid isegi kõige kaugemates vahemaid.

Jätka meie XCOM: Enemy Unknown läbivaatamine peaks olema lugu ülikond sisseehitatud mootorid. See võimaldab masti vahel liikuda kohtades, kus valguse kiirus. Võimas armor usaldusväärselt kaitsta täppe vaenlasi, ja välimus kamuflaaž varjata vastastele. Paljud mängijatele on hea meel, et projekt on lõpuks ellu rohkem või vähem edukas süsteem varjupaik - selle puudumine kaua piinatud fännid mängu.

Valmistada olema et mõnikord vaenlased võivad rünnata rühmades - mitte kõige nägus vaatepilt. Mis üllatab rohkem valmis projekti võib näha kokku panna XCOM: Enemy Unknown video trailer! Filmist saad teavet kõigi tehtud muudatuste ja kasu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more