Järjehoidjad

Xgame

Alternatiivsed nimed: Xgame-Online, Xgame Online

Nii et täna tutvustame teile uut mängu žanr MMORTS - Xgame võrgus. See mäng ei jäta kedagi ükskõikseks fännid Star Wars ja muud ruumi fantaasia. Tunne, nagu sa oled algaja, joonlaud kõrbe planeedi ja liituda võitlus võimu universumi tõeline online mängijat. Avasta uus süsteem ja galaktika, uurida kaardistamata planeedil. Süsteemi parandamine relvi reaalajas ei lase teil lõõgastuda täielikult. Osale Internetis "võidurelvastumine", mille tulemusi on oluline roll viimist jõud universumis Xgame võrgus.

Mängida Xgame online sa ei vaja täiendavat paigaldamist mäng klient. Mäng on täiesti tasuta ja selles osalema peate olema läbinud kiire ja lihtne Liitu mänguga Xgame võrgus.

To Xgame online mäng vabanes Mine lehele Xgame online mäng, kus ta kohe ilmub registreerimise aken. Sul on vaja sisestada endale login, parool kinnituse ja aktsepteerima kasutaja kokkuleppel.
Kui Xgame online registreerimine edukalt lõpetatud, võite alustada oma uusi ülesandeid planeetide kontrolli. Mängu mängida võrgus Xgame hakkate mahajäetud ja tühi planeet väike varu mineraalaineid. Väike, kuid - jällegi piisavalt, et alustada. Need vahendid, mida vajate, et alustada oma põhilise infrastruktuuri planeedi ehitada miinid, jaamad, laevatehastes, laborid ja muid kasulikke võimalusi.

Shipyard vaja arendada kaitsja osa oma planeedi, mis on eelduseks tulevikus vallutamist galaktika Xgame võrgus. Aga sulgemist tugevasti kinnitada planeetide alus, mitte liiga palju navoyuesh. Nii et see on vajalik, et ehitada võimas ruumi laevastik, et laiendada oma osalused.
Ka Xgame Online - mäng, kus osalemine galaktika sõda, Nõukogude otsida abi liitlased, mida saab kergesti seas leidub teiste online mängijatega. Läbi ühiste jõupingutustega on palju lihtsam ehitada oma impeeriumi. Mängi Xgame Internetis võib olla ka selleks, et saada sisse mängu jagu "Hall of Fame" kui sa ülista ennast ja oma koduplaneedi.

Novoyavlenny liitlane aitab kaevandavad kadunud, kuid vajalike ressursside jaoks. Selleks keerake kaubandus nendega parimat lahendust, tehes neist oma alaliste kaubanduspartneritega. Moodusta oma müügistrateegia jätta oma vaenlasi vajalikud vahendid. Xgame Online - universum kus surmav üksi mängida.

Võimu haarata online mäng Xgame peab alati olema sammu edasi tehnoloogiate väljatöötamist oma planeeti. Parem strateegia uuringud võimaldab teil näiteks koheselt üle oma laevastiku teiste galaktikate südames vaenlane. Saada nii palju skaut laevade uurida uusi ruume, sest teadmised on jõud.

Algusest peale, siis on vaja teha valik kolme võimaluse arenguks oma iseloomu. Loomulikult see mõjutab kõiki oma hilisema mängu. Valige Klass "Shakhtar" võimaldaks suuremat loodusvarade kaevandamise ja ehitamisega. Klass "teadlased" teha rõhku teadusuuringute tegevust oma planeeti. Kiiresti luua tõhus ruumi laevastiku - Klass "Pilot".

You - tõeline juht planeedil. Ja tõestada, et on vaja luua tugev majandus ja sõjaline süsteem planeedi regulaarselt tehnoloogia täiustamise. Xgame online registreerimine on sind ootamas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more