Järjehoidjad

Xnova

Alternatiivsed nimed: Xnova võrgus

Xnova online on populaarne brauser mängud SRÜ strateegia žanr ruumi sõdu. Põhitegevusala oma Xnova online on koloniseerimise uusi planeete ja galaktikaid. Kosmos ja hajutatud see galaktika süsteemid ja planeedid on vaja tugevat isand võime ühendada need üheks impeeriumi. Nüüd saad proovida ennast raske sõjanduse valdav piiritu ruum.

Mängimiseks Xnova Internetis nõuab registreerimist mängus Xnova. Samuti saadaval Xnova registreerimine kontode kaudu @ mail. ru ja sotsiaalne võrgustik VKontakte. Muidu olete kutsutud täitma elementaarne Registreeri Xnova. Vajalikud väljad sisestage oma andmed: e-mail, uus parool ja kinnita, et sa oled päris inimene ja mitte robot. Pärast lugemist ja nõustun reeglite ja põhisätted oma konto aktiveerida mängu emailiga ja online mängu Xnova jaoks avatud.

Pärast registreerimist tuleb valida üks universumid (serverid) Xnova online, kus teie käsutuses on antud üks planeet. Siiski ei tee viga, siis esmapilgul helde kingitus. Pärast esimest mängides mängu online Xnova hakkate peaaegu asustamata ja arenemata planeedil. Teil palutakse palju vaeva ja oskusi juhid peavad koostama selle asustamata tükk kivi tõeline sõjaväebaas. Samuti ei unusta majandus ja teadusuuringud. Ära viivita Nende tingimuste rakendamine, et luua võimas armee jaoks solvav ja kaitslik meetmeid.

Ärge keskenduge oma algus planeedil sest edukalt mängida Xnova, teil on hoida nomaadide eluviisi ja koloniseerida uusi planeete. Ole oskusliku diplomaadina. Lisada kasumlik liidud, kuulutada sõda, sõlmida tulus kaubanduslepingud teiste mängijatega.

Jätkuv mängida mängu online Xnova ja sõjakuritegude kasutab Stavani poole backstage võitlus. Loo tihe web intriig ja vandenõu universumis Xnova. Korralikult planeerimine kõik oma mahhinatsioone, siis loob parimad tingimused tulevikus lahinguid oma vaenlasi. Sõlmida liit tugevad tegijad ja ise saada tugevaks. Lisada kaubanduskokkulepe ja võta oma vaenlasi võimalus saada vajalikud vahendid arengule. Kuid ole ettevaatlik, sest teised mängijad on võimelised sama. Need on inimesed, just nagu sina. Seetõttu hoolikalt valida endale usaldusväärne sõbrad ja liitlased ei saanud ohver vandenõu.

Diplomaatia Xnova online ei ole vürtsikas maitseained suurepärane roog, nimelt üks kõige olulisemaid komponente. Ära unusta, et võitluses võimas uus vaenlane, võite leida lunastus on võita vana vaenlane nõrgemaks.
Vali kosmoseaparaat, mis pakub Online mäng Xnova, jätke õnnelik kõik fännid taktika ja strateegia. Vali ise, siis sobiv taktika sõda. Töötada välja laastav haarangud vale planeet või järk-järgult, minimaalselt hävitamine laiendada loodud impeeriumi. Igas võidelda üksus mängus on oma tugevad ja rakendusi. Seega põhimõte "rohkem - seda parem" ei kehti siin. Hoolikalt valida laevad oma laevastikku. Ainult võimas, mitmekülgne armee eesotsas hea taktika võib täita kõige keerulisemaid ülesandeid minimaalsete kadudega.

Dial oma parima ohvitseridel, kes pakuvad igasuguseid kosmoselaev võidelda boonuseid tulejõu lennukiirus. Ka neid saab täita erinevaid külalistele, kes viskab mängu ja saada kasulikke boonuseid.
Ohvitserid vaja juhtida laevastiku kosmose annab sulle erinevate boonused, mis aitavad arendada võidelda võimu laevad. Nad võivad olla kasulikud ka sooritada erinevaid ülesandeid, mis külluses mängu. Nende täitmiseks toob sulle kasulik boonuseid.

Ei saa edasi lükata! Võib-olla keegi teine ​​juba registreeritud Xnova online ja hakkas mängima, luua oma Napoleoni plaanid. Aga see on liiga hilja! Koguge oma laevastiku ja hakka mängima mängu online Xnova.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more