Järjehoidjad

Xterium

Alternatiivsed nimed: Xterium

Game Iksterium on põnev arvutimäng, kus saab mängida tasuta interneti kaudu brauser.

Game Xterium registreerimine on saadaval paljudele kasutajatele. Registreerimiseks mängus peate täpsustama Xterium

1. Sinu kasutaja nimi.

2. Sinu e-posti aadress.

3. kirjutage oma unikaalne parool mängu.

Alguses mäng on vaja kehtestada Iksterium online osta vahendeid oma planeeti. Selleks pead ehitama kaevandusi metallist, kristall ja deuteeriumi. Metall ja kristall kaevandused, et oleks hea, moodustades samal ajal, nii et teil on vaja hoolitseda, et nende tase oli pidevalt sama.

Deuteerium süntesaator Sa pead olema samal tasemel kui teised kaevandused. Teise võimalusena, juhul kui raha sul on ebapiisav, tuleb hoida sellisel tasemel, mis moodustavad vähemalt 5.

Mängu alustamiseks pead mängima Xterium ehitada laboratoorium õppida alusuuringuid. Alustamiseks peate kontrollima järgmisi teadustöö:

1. Spionaaž - seda uuringut, mis on kolmandal tasemel mäng. See on kõige parem uurida astrofüüsika.

2. Energia tehnoloogia on tasemel 12. Sa pead energiat pidevalt. Energia, mida vaja mitmel tasandil erinevaid ülesandeid.

3. Reaktiivmootoriga asub 6. taseme. Reaktiivmootoriga pead ehitama laevu tüüpi BT ja MT. Sul on vaja täita, et ressursse on lihtsam teha rüüstamine. Raskem on teenida vahendeid oma kaevandused.

4. Arvutitehnika on tasemel 10. Kas vajate tehas nanites ilma selleta sa ei tee palju.

5. Astrofüüsika paikneb tasasel 15. Mängu alguses pead pumbata kuni 15 taset. Siis arendada soovitav tase 25.

Play Xterium Sa pead kõigepealt üks planeet. Mängu alguses antakse sulle oma planeeti. See planeet on alati sinu jaoks on peamine. Sa ei saa eemaldada sellel planeedil.

Sa pead pidevalt varustada sellel planeedil. Võite seda näiteks ehitada Technopolis. Siis pead ehitama laeva koloniseerida.

Game Xterium online siis peate alustama kolonisatsioon. Et seda teha, pead sa otsida planeedi suurim hulk planeete asub lähedal.

Sul võib olla maksimaalselt neliteist kolooniates. Kolooniad võivad olla erinevalt eemaldada peamised maailmas.

Teine eelis on mäng teleportatsioon planeete. Kui teleport planeedid teatud piirangutega. Teleportatsioon edasi väga kiiresti. Teleportatsioon moon kõik mängijad on võimatu. Samuti ei saa te teleport oma või mõne teise planeedi iga missiooni.

Xterium mäng, mis meeldib fännidele ruumi ja uskumatu meelelahutuse. Lubage endale unustamatuid hetki mängu Xterium!

Mängida koos oma sõpradega, jagada neid oma emotsioone!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more