Järjehoidjad

Ma feodaalne

Alternatiivsed nimed: Ya feodal

Online mäng Ma feodaal - uudsus maailma MMORPG, paistab suurepärane graafika ja originaal storyline. Sul on kastetud legendaarne maailma julge ratsut, võimas parunid ja suured kuningad, läikiv raudrüü ja kokkupõrge mõõgad.

Osale mängus tegin feodaalne lihtne ja ilus. Ülemises vasakus nurgas vajutage nupule "Registreeri" ja tundub, teie ees ... Gift tõeline diplom kuninglikku pitsatit. Sa lihtsalt pead sisestama oma nimi (see on sama kasutajanimi mängus), kehtiv e-posti aadress (tegemist kinnitamise taotlus) ja kinnitada parool, märgid pilt (captcha). Ma feodaalne Online registreerimine nõuab vaid lugeda kasutajate kokkulepe ja nõusolek vaadata "Nõustun ... . " Kõik, vajuta oranž "Registreeri" nupp allservas ja saate kohe pärast mängu.

Enne kui avate salapärane keskaegne maastik ja ilus neiu Greta viib teid hommikusöögiks part õuntega. Savoring suurt sööki, siis rahulikult tutvuda oma omandit.

Mäng algas!

Jah, kui sa õpib sotsiaalne võrgustik GameXP, siis ma kontrollin feodaalne sa asjatult - olete juba mängu! Sisestage oma kasutajanimi ja parool - ja hakata mängima mängu online I feodaal.

Esiteks, sa pead minema läbi esimene koolitus otsingul. Sa tutvuda menüüs mängu tähemärki ja hasartmängude ruumid ja hooned, haldamist ja aluspõhimõtteid mängu. Ma feodaalne mängu online - see sõjalis-majandusliku strateegia.

Te alustate mängu aunimetuse Esquire all oma eestkoste antakse väike asula - kas linn, mis laiendab, parandada ja kaitsta vastu vaenlased.

Mängus siis minu, ehitada, et saada tasu (ja isegi ära võtta teiste mängijate Rämäpäinen haarangud! ) Toit, puit, kivi, maagid ja muidugi kuld. Need on peamised tüüpi ressursse. On veel üks ressurss - eluruumidesse. Toiduained, näiteks, ei vaja mitte ainult palgata uusi üksused, vaid ka säilitada võidelda võime oma armee. Isegi suurim ja kõige heidutav armee, koos toidupuudus vähem ning murtakse kaklusesse. Number elamu kohad mitte ainult määrab, mitu oma teemasid, kuid ka muude hoonete, samuti nende arengutasemest. See on oluline ressurss, nagu te võib-olla arvasid, majad. Muud ressursid kaevandatakse erilist hooned. Toit - põllumajandusettevõttes, mis kaitseb metsikut hernehirmutis on verev sombreero.

Hernehirmutis on väga efektiivne talupoeg vargad, kuid kasutu vastu ülbikust varesed. Aga ärge muretsege, sissetungi hordide ähvardav Carcano sa pole ohus ... veel. Unit "vares" maagiline kaitse seda viiakse ellu järgmise versiooni mängu.

In kaevandus toodab rauamaaki saeveski - puit, kivi karjäär - kivi. Kuld annab teile maksud talupoegade ja kaubandus. Iga hoone on arengutasemele, mida saab ja tuleb parandada. Mida kõrgem tase, seda rohkem ressursse kaevandatakse. Barn lihtsalt vaja salvestada ressursse, sest kõik, mis ei sobi sinna, "kaob" häbitult. Tuuleveski talu tootlikkuse kasvuga. Treasury salvestatud kulda ja Kätkö te varjata oma rikkusest röövlid.

Ma feodaalne online mäng on väga laia võraga, kuid intuitiivne puu arengut. Ehitada kasarmud, mida vaja, maja ja laudad peavad kasarmus. Enamik hooneid ehitada, tehes koolitus külalistele.

Muide, hoonete ja kaunilt üksikasjalikud animeeritud, näidates sisemuse iidsed ehitised märkimisväärset täpsust ja detail, kuid mäng ei aeglane ja lollakas isegi nõrgim arvuteid.

Soovi korral saab ka küsimusi esitada, vestelda mänge ja isegi valida oma Master.

Raekoda - on juhtimiskeskus oma linna, siin saab ehitada ja hallata oma domeenid. Kõrgema taseme raekoda - rohkem kulda ja kiirus hoonete ehitamine.

Kauplemine ja jagada ressursse turul.

Väljakul te kiirenemist lipp ja armeed vaenlase vastu, laskumist lahing režiimis mängu. Kasarmu, stabiilne ja töötuba teenib sind rentimiseks lahinguüksuste. Ehitamine seina, siis keera oma linnast rikastatud lossi.

Palace - tipus arengut. Siin on kõige võimsam ühikut - aristokraadid vaja lüüa vaenlase lossi, samuti skaudid ja spioonid.

Army Games I feodaalne võrgus jagatud kaheksaks põhitüüpi. Mercenary - põhi sõdalane, ei ole väga suur, kuid odavad rentimise ja väga kasulik röövimine vaenlane. Vehkleja - mitmekülgne ja Odamees Pikeman - hea kaitse. Archer kiiresti liigub kiiresti ründab, nõuab vähe ressursse, kuid nõrgalt kaitstud. Täiustatud versioon Archer - laskur. Trooper on hea rünnak ja Knight - tugevaim sõdalane ja mitmekülgne, kuid ka kõige kallim. Kuid rüütellik osavus ei võimalda tal täita rüüstata. At piiramisrõngas vaenlase lossi sa aitab oluliselt RAM ja ragulka.

Et tõhusamalt, huvitav mängida võrgus I feodaal peaks palkama mitu ministrit. Sõjaminister kiirendada treenime väed, majandusminister - Loodusvarade kaevandamine ja luure minister lihtsalt vaja tuvastada spioonide ja luure saladus teed, kiirendades liikumist armee.

Laenutus ministrid, samuti külastada poodi ja arsenali saate klikkides ikoonil kujul Premium Crown.

MMORPG I feodaal on kavandatud ühe ja meeskond samal ajal mängida tuhandeid osalejaid.

Esimene rännakuid jalutad üksi, suurendades järk-järgult oma kogemusi ning annavad uusi tiitleid.

Aga tema väljaõppe ja hakkad mängima ma tõesti feodaalne. Ja siis muidugi võitja on see, kes on kõige meeskond, mille liit on paremini korraldatud, kes omab võitnud strateegia.

Ja võidelda, uurimise, kaubandus ei ole nii lihtne nagu haridus külalistele. Nad on oma reeglid ja tarkust, punkte ja arvutused. Ja siin te väga eriline mäng kalkulaator.

Ühendab käsikirjad ajaloolane Bertrand Sanders avada teile põnev ja traagiline maailma keskajal, kui sügavamal Keskajal, alates verine kaos ja barbaarsus oli esimene vägev isandad. Sadu aastaid killustatuse ja lõputu sõda muutunud lühike kergendust valitsemisaeg võimas ja tark kuningas, kes ühendas jõud ja salakaval kontinendi kõige maa all oma reegel.

Grand Palace ja tundus, et toetada igavene sümbol rahu ja heaolu.

Aga kuningad on surelikud ja nende järeltulijad ei ole nii tark. Ja julm võitlus kroon kuningriik lõhestanud ahne parunid ja jälle tulevad sajandil feodaalne killustatus, kui kõige yeoman meeleheitlikult kaitseb oma maa ja elu tavaline talupojad väärtusetu.

Pen lahtipääsemine väsinud käed, pea toetub suuresti kroonik. Maailm oli jälle ähvardab kaos Keskajal. Sajad feodaalid võitlevad omavahel, sest puudub peremees, kes suudab painutada neid ühe tahet. Kiiruga tugevdatud seinad lossid, koguma tohutu armee palgasõdurite ja pätid, tavalised inimesed valmistuvad halvimaks.

Kes tõstan banner üle Elmerhollom, iidse pealinna kuningad, kes saab uus ainuvalitseja?

Strength või salakaval, või armee vaprad sõdalased osav diplomaatia aitab teil mängida ja feodaal võidan peaauhinna - royal võra iidse klanni Elmer.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more