Järjehoidjad

Unustatud

Alternatiivsed nimed: Unustatud Worlds

Ma tervitan teid maailma unustatud mõõtmised! See maailm, varjamine palju ohte! Maailm on täis lõputuid lahinguid koletu olendid salapärane Army Rift!

Mäng Forgotten Internetis mõõtmine - kehastus kõik parimad mängud nagu online kombats! See projekt ilmus jaanuaris 2008, kuid lühikese aja jooksul oli uskumatu kuulsus ja saavutas austust online mängijaid. Liitu meiega ja te ei kahetse!

Online mäng unustatud mõõtmine täis maagiat. Siin maagia ja teras tervikuna on lahutamatult seotud! Sa lähed osaleda uskumatu lahingud koletu olendid pit ja võistlevad agility teiste mängijatele.

Mängi mängu online mõõtmine Unustatud väga huvitav! Selles maailmas ei ole piire ja ei ole piire, see kõik sõltub sinust. Reisimine ja uurida iidse galerii põrandad, võitleb selle elanike jaoks allmaakaevandamine teemante. Arendada oma iseloomu, luua oma unikaalne kogum teraga relvad ja turvised.

Kogunud lojaalsed kaaslased ja minna Reverse portaal haruldaste eliksiirid Potions ja hämmastav asju, et sa pead mängu Unustatud mõõtmine.

Play Unustatud mõõtmised ja põnevam, sest siin palju erinevaid märgiklassides eri liiki tulu ja eri mängu sõltuvus. Sinu iseloom on võimalik olukorda parandada ja õppida uusi oskusi.

Unustatud mõõtmised online sa iial igavust unikaalne süsteem vaenutegevuse. Lisaks kõik see maagiline maailm on pidevalt ajakohastada.

Alguses mäng unustatud mõõtmine online, kõik mängijad on võrdsed. Aga arendades oma iseloomu, sa valida, kes ja milline klassi kuuluvad.

Märgiklassid kokku seitse. See Warriors, Mages, necromancers, preestrid, kaupmehed, käsitöölised Loomapidajad järjekorras. Iga klass on oma eelised:

• Warriors - kvalifitseeritud käsitöölised relvad ja turvised. Selle klassi on tugev, väle ja uskumatult Hardy.

• Magee tark ja intelligentne, nad on väga tugev oma element.

• necromancers - see nõidade lummatud maailma hauatagusest, on teadmised julm tume magic.

• Aga preestrid - püha klass, mille eesmärk on tervendada ja ravida haavad sai lahingus. Enamik kogenud vaimulike suudavad taastada iseloomu, kes tapeti lahingus.

• Kaupmehed muinasjutuliselt rikas, et nad saavad peaaegu kõik, mis on olemas selles maailmas.

• Probleem Artisans sepistada relvi, töö ehitusplatsidel ja minu kalliskivid kaevandused.

• eestkostja õiguse Loomapidajad järjekorras. Loomapidajad jälgivad täitmise, ja ei meeldi tume võlurid.

Näidata oma mehelikkust ja vapruse ägedad lahingud tekkis sildi all Päikesetõusu või-loojangu Astral sõjad hävitamine.

Aga võistlema ei ole piiri! Sinu tee on maailmas, mis sai koha pidev ägedad lahingud, kes surma. Aseta jõududele, mis püüavad orjastada tellitud.

Sa pead teadma ise, tema ego ja määratleda, kes sa oled: Light? Darkness? Neutral? Või Bandit? Otsus teie jaoks! Äkki - viimane lootus võidu selles igavene sõda!

Mängib mängu online Unustatud mõõtmine, siis saada kapten surmava relva või külm võimas valitseja voolud magic!

Liitu mäng unustatud mõõtmine on väga lihtne. Sa pead minema ametlik veebileht ja täitke põhiandmed. Pärast kirja oma e-posti ning kinnitab taotluse, saate täiel määral osaleda unustatud! Ära jäta oma võimalust!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more