Järjehoidjad

Outland

Alternatiivsed nimed: Outland

Outland Online - huvitav rollimäng, mis toimub maagiline maailm, kus saarte hõljuda taevas, kus on tume Dungeons ja ilusad metsad. Kõik kohad on täis erinevaid ohte, ning see lisab vürtsi seiklus.

Registreerimine Outland mäng on järgmine. Esiteks sa lähed läbi Outland registreerimine kohapeal, ja siis sa pead alla laadida mäng klient, et saada ligipääsu mängu. Outland, online registreerimine ei ole väga keeruline ja sa ei kuluta palju aega püüdes pääse gameplay.

Süsteeminõuded online mäng Outland järgmine:

• protsessor - 500MHz

• Sisemine mälu PC - 128,

• nõutav summa kõvakettaruumi - 35MB

• Video kaardi tugi OpenGL

• HTTP-Interneti-ühendus kiirusega 16Kb / s

• Paigaldatud Java 1.

Oluline on mitte unustada, et selleks, et mängida Outland on oluline häälestada JAVA 1. 5. Vajalikud JAVA versiooni saab alla laadida otse veebisaidilt mängu. Enamik kaasaegseid arvuteid nende nõuete täitmiseks ja võite kergesti saada juurdepääsu mängu Outland.

Reisimine maagiline maailm Outland, siis tekib eri koletisi, mis on jagatud 20 klassi. Kogusumma tapmise eest üle saja. See loob suurepärase võimaluse mitmekesisust ja võidelda mäng, mis rahuldab ka kõige innukas soov ja kogenud mängijad, kes on läinud üle mängu projekti.

Mängi mängu online Outland vajadust arendada oma iseloomu. Võite pump teda erinevaid oskusi, kombineeritud sellist liiki: magic, töötlemise, alkeemia, kushernoe asi relv äri ja intellektuaalse esteete - ehteid. Kõik need oskused võimaldavad teil luua erinevaid tarvikuid, mis muudavad elu lihtsamaks hea märk. Tootmiseks mängu objekte ja esemeid kasutatakse erinevaid materjale Outland ka erinevad klassid. Sellised materjalid on puit, nahk, metall, elemendid, osad, ja kalliskivid. Bizarre materjalide kombinatsioon, kombineeritud oskusi ja disaini saab luua hämmastav asju. Tänu nendele lõbusa ühendused etendavad Outland on alati huvitav ja kunagi igav.

Mängi mängu online Outland huvitav kogudes erinevaid objekte. Objektid võivad saada rännakuid, tappes eest, samuti uurida nooks, kus ta võib olla peidus varandus. Mis erilist visadust saate koguda komplekti objektid on sama tüüpi (nt jää asjad, raev või armor seatud suurepärane ambur), koondas komplekt, saad lisapreemia. Kokku on nüüd mängu loonud ligi viiskümmend erinevat, mis võimaldab teil saada hämmastav ja haruldane sõdalane.

Outland online mäng, kus mängu ruumi esindatud viis maagiline saartel ujuvad taevas. Kõik elanikud taevase saartel kuuluda kahe sõdiva leeri kord ja kaos, mis on ka jagatud kolme liiki: sõjamehed, kaevurid ja loojad. Jõudes viies arengujärgus, siis tuleb otsustada, mis suunas te lähemale keset kaost ja korda. Just Outland seal on nii palju erinevaid elukutseid, et töökas mängijad on jäänud ilma elatusvahendite olemasolu.

Outland mängu online - see on suurepärane võimalus, et on hea aeg ja lõõgastuda igapäevaelu probleeme. Maagiline maailm Outland võimaldab teil täielikult väljendada oma kujutlusvõimet ja arendada kujutlusvõimet. See on huvitav ja põnev mäng.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more