Järjehoidjad

Vallutajate Eridani

Alternatiivsed nimed: Vallutajate Eridani

Vallutajate Eridani Online - põnev rollimäng, mis viib teid imelise maailma fantaasia mäng, kus kolme eri rasside kogunesid lahingu koht päikese all.

Osale mängus vallutajate Eridani üsna keeruline. Peate sisestama oma e-posti aadress, mida kasutatakse, et siseneda mängu, valige parool ja vali rass oma iseloomu. Registreerimine nõuab vallutajate Eridani valida sõjakas steppide inimesed, uhke päkapikud ja ettevaatlik mägi elanikud. Iga rass on nii omad eelised ja puudused. In vallutajate Eridani online registreerimine võimaldab valida ühe viiest pilte oma iseloomu, igale maitsele ja värvi.

Alguses mäng sa saad kontrollida väike küla, mis on aluseks oma edasise arengu mängijana. Aja jooksul, siis mitte ainult ei saa muuta see võimas linn, vaid ka võtta oma kontrolli all teiste elupaiku.

Mängus on neli põhi-ressursid: toit, puit, kivi ja raud. Iga tund saad teatud hulk ressursse, nende arv suureneb kasvu ja arengut oma linna. Linnad eri rassid on oma iseloomulikud arengu tee. Kõik hooned, et saad ehitada võib jagada järgmistesse rühmadesse: ressursside hankimine, linna vormimiseks, sõjaväe-, äri-, poliitika-ja ladustamine.

Iga rass on oma spetsiifiline ühikute kogum. Kui edukalt ühendada oma eelised ja puudused täiendada, võite luua võitmatu armee suudab jäädvustada kõik ümbritsevatele maadele.

Kui hakkad mängima mängu online vallutajate Eridani Elven rassi, saab kasutada Druids, libahuntide, metsa haldjad, snaiperid, metssea, ükssarved, endid varje. Ja kui asunike valmistada ja ehitada ball. Kontrollid iga tõsine, haldjatest armee valitud vanem.

Otsustades vallutajate Eridani mängida mägi inimest, mida on teie asukohta nagu ilmselt sõdurid: kapten haamer golems praschiki, odaheitjad pimedas ratturid drakonoyaschery jälgimisseadmed, ja muidugi kõik see raske mehaaniliste masinatega stenolomami ja Trebuchet. Luua uusi asulaid kaevurid Advancer ja haldab mägi sõjaväe ülemjuhataja.

Game vallutajate Eridani võrgus palun nii neile, kes armastavad vaimus vabaduse ja reisida. Sest nad saavad alustada mängimist stepp. Elanike seas stepid saate rentida sõdalased, kopenoschikov, archers, crossbowmen, steppide ratsanikku ratsanikku Khan ja lookouts. Seas tehnoloogia steppide eelistavad katapult ja Muurinmurtaja. Leader steppide väed on Khan.

Just hakkas mängima mängu online Eridani vallutajate Märkad, et maailmas ei ole kaugeltki üksi, avades kaart, saate vaadata oma lähimad naabrid ja hindame neid ohte ja võimalusi saada kasu neile midagi.

Vallutajate Eridani online mäng, kus iseloomu areng on kohal rohkem kui tosin erinevaid oskusi ülem haridus, ratsavägi, jalavägi, juht, koolitus vägede piiramisrõngas relvade, instant toetuse armee luure võimalus vältida rünnakuid ja suur ülemad.

Online mäng vallutajate Eridani on saadaval brauser, kuid ka saad laadida mäng klient ja paigaldada see oma arvutisse. Kogumassist mäng klient ei ole suur, kuid see võimaldab teil veidi vähendada ribalaius tarbimist. Kõige lõbus mängida vallutajate Eridani suurfirma, sest siis saate luua oma mängu liit kutsus klanni. Tugevaim klannid satu kuulsuste mäng pealehel.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more