Järjehoidjad

Zone 403

Alternatiivsed nimed: Zone 403

Kui soovite, et mugavalt oma kodus, proovige oma käsi võitlus ellujäämise pärast ilmutuslik maailmas, mäng Zone 403 online-just teie jaoks. See mäng sisaldab võidelda simulaator ja elemendid majandusstrateegia. Mängida Zone 403 online sa ei pea tegelema tüütu mäng klient paigaldus või täiendavaid programme. Et seda teha, on vaja ainult Interneti kaudu oma lemmik brauser ja mine läbi lihtsa registreerimise. Pole ime, et online mängu tsoonis 403 oma server ühendab mitu tuhat inimest, kes on juba valinud oma ellujäämise strateegia. Keegi valis raske nii karm üksildane Stalker, teised luua rühmad ja võistlevad mõju selle julma maailma, osaledes tulistamine, kaubandus-ja tegutsemisega kaupade tootmine.

Mängimiseks tsoonis 403-line peate registreerima. Osale mängus Zone 403 lihtne ja ei võta sa palju aega. Kõigepealt vali algse nime oma iseloomu, mis näevad teiste online mängijatega. Next, sisestage mäng teile teada ainult sina ja kinnitada parooli tutvuda eeskirjad, mida tuleb järgida. Pärast seda registreerimine Zone 403 on valmis ja saab keskenduda ellujäämise maailmas pärast apokalüpsis.

Zone 403 on maailm, kus me peame mängima Stalker - mees, kes seletamatult elanud viis jooksul Apocalypse. Pärast sisenemist mäng teile antakse valida alustada oma esimese tasandi relvi. Mängus on kolme tüüpi relvi: tulirelvad, laser ja impulss. Töötada oma valitud relv ja selle kasutamise oskusi. Sagedamini oma iseloomu kasutab seda - parem, mida ta kasutab. Muutmiseks liiki relva mängus ette kauplustes vormiriietust.

Igaüks hakkab mängima mängu online Zone 403 oma tuleristsed. Selleks klõpsa rohelist nuppu "võidelda", et liides oma iseloomu ja võitlevad sektsioonis, siis sul on korralik vastane.

Võitlemisega 403 Zone tekkida järk-järgult. Täpsemalt pead ennustada, mis suunas oma vastast lähevad ja tulistada selles suunas. Mis täpselt vastupidine, mida peaks tegutsema ajal oma vastase maha. Palju huvitavam mängida Zone 403 ja osaleda kokkupõrked mängugruppidega, sest neis kasutatakse reaalsed inimesed. Oderzhivaya võimust lahingud, saad väärtuslikke ressursse ja väärtuslik kogemus. Kas näidata oma äri geenius ja müüa kaevandatakse ressursside turul konkurentsivõimelise hinnaga ise. Kuidas mõista Zone 403 - online - mäng, kus elada, üsna raske, nii et see on parem meeskond koos kõige armas teile vennad meeles.

Online Game Zone 403 on maailmas, mis on väga suur ja jagatud väikestel aladel, mis pannakse strateegiliselt olulised hooned, teed ja muud tekstuurid. Nad võivad teenida töö tehastes. Saate osta ka üks neist ja kasumit teenida. Kui töötate liiga laisk, siis peituvad seikleja, minna teedel ja terroriseerida hooletu mugavaks.

Vastuvõetud tuleristsed ja raha teenida esimene, siis peaks kaaluma oma võidelda käik, et parandada oma kaitse. Sellised vajalikud asjad jälle võib leida kauplustes, kus lai valik veste, kiivrid, kingad, kamuflaaž. Lahingus koos hea kogemus teile ja rünnaku vaenlane on eelis käik aitab säästa oma elu. Kogemus saad pärast võitlema läheb arengut oma iseloomu. Näiteks parandamise oskus varjata on üldiselt ebasoodsad sa miss võitlus.

Kindlasti mäng Zone 403 Internetis teile võimaluse tunda end maailmas pärast apokalüpsis, ja iga päev võidelda ellujäämise nimel ta.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more