Järjehoidjad

Zoo 2 loomapark

Alternatiivsed nimed:

Zoo 2 Animal Park farmimäng ei ole päris tavaline välimus. Mängus pole traktoreid ja aedu, vaid kõigepealt. Siit leiad lõbusa koomiksigraafika ja muusikalise saate!

Zoo 2 loomapargis on lõbus mängida! Lõppude lõpuks armastavad kõik loomaaiad, kus saab loomi mitte ainult vaadata, vaid ka silitada, toita ja nende eest hoolitseda. Just sellist loomaaeda pead aitama majandada oma vanaisa, kes päris selle talu. Mäng lihtsalt algab sellega, et ta saab kirja, kus talle see uudis teatatakse. Tal pole absoluutselt õrna aimugi, mida sellega peale hakata ja siin on sinu abi talle kasulik.

Saate osta oma loomaaeda

uut elanikku või saate selle hankida ülesandeid täites, kogudes haruldasi loomi kujutavatest pusledest pilte. Juba olemasolevate loomade aretamiseks peate ühte aedikusse panema paar sama liiki looma ja mõne aja pärast saavad nad naljakad beebid. Loomulikult on erinevat tüüpi loomade pidamiseks vaja varustada neile kohad, kus nad saaksid end koduselt tunda. Kokku on mängus kaheksat tüüpi maastikku igale maitsele.

  • Niidud
  • Tasandikud, stepid
  • Mets
  • Mäed
  • Savann
  • Vihmamets
  • Talvise kliimaga linnumajad
  • reservuaarid

Iga lemmikloom leiab sellise mitmekesisuse hulgast endale meelepärase maja. Kõigi nende nurkade paigutus erineb keerukuse ja maksumuse poolest. Kui loom vajab tähelepanu, ilmub tema elukoha kohale ikoon, mis ütleb teile, mida tuleb teha. Näiteks söödake või koristage oma lemmiklooma järel. Loomi tuleb erineval tasemel ja isegi põlvkonda, nagu eluski.

Loomaaia elanikest saab palju rääkida, kuid loomaaias pole tähtsad mitte ainult loomad, vaid ka külastajad. Lisaks loomaaias esindatud lemmikloomade nimekirja ilmselgele laienemisele veenduge, et külastajatel oleks mugav olla. Tähtis on rajad, kauplused, kus külastajad saavad ostleda, ja erinevad kaunistused, mis teie loomaaeda kaunistavad. Ärge unustage lemmikloomade mänguasju. Mängivad loomad näevad väga armsad välja ja rõõmustavad külastajaid.

Siin on

ja kaabakas, kes püüab teie loomaaeda okupeeritud territooriumilt välja ajada, et selle asemele uus kaubanduskeskus ehitada. Alguses ei lähe kõik hästi, on ainult kolm korpust ja külastajaid pole üldse, kuid niipea, kui asute juhtima, muutub kõik. Arendamiseks on vaja raha ja erinevaid materjale. Seda kõike saate teenida, täites väga erinevaid ülesandeid. Ehitage uus aedik või suurendage loomade arvu või meelitage uusi külastajaid. Kuid võite minna teist teed ja osta seda kõike päris raha eest. Algstaadiumis võimaldab see teie loomaaial kiiremini areneda.

Mõne aja pärast saate teiste mängijatega suhelda. Selleks tuleb ehitada hoone nimega Klubi. Klubi võimaldab teha äri teiste klubidega, osaleda võistlustel ja jagada ressursse.

Zoo 2 Animal Park tasuta allalaadimiseks arvutisse saate jälgida linki.

Mängus on midagi teha! Veeda aega lõbusate loomade seltsis! Alusta kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more