Järjehoidjad

Zoomumba

Alternatiivsed nimed: ZooMamba

Zoomumba

Zoomumba Internetis - on veebipõhine online mäng, mis on pühendatud luua isikliku universaalne teemasid loomaaias. Online mäng ZooMamba kimbutab mängija eesmärk on luua ja arendada parimaid loomaaed! Kasutaja valib, kes lahendab teie loomaaias tema build ja meelitada külastajaid.

Kuna mäng on Zoomumba Internetis brauseri, siis ei ole vaja väga kõrge süsteemi nõuetele. Et mängida, järgmised parameetrid on piisavalt arvuti

• Protsessor 1 GHz;

• 512 MB RAM

• 64 MB videokaart.

Noh, muidugi, te peate olema Interneti-ja brauser.

Et alustada mängu, teil on vaja vaadata on möödas mängus Zoomumba, see tähendab, luua isiklik profiil mängija. Tuleb läbi Zoomumba registreerimine tuleb valida lõik saidi registreerimine mäng Zoomumba ja tee järgmist:

• Sisestage nimi, mida kasutatakse mängus

• Sisestage oma e-mail

• Sisestage parool

• Loe ja nõustu kasutustingimused mängu.

Register Internetis Zoomumba lõpeb siin ja te saate minna otse mängu.

Alguses play Zoomumba aitab assistent, kelle nimi Galya. See soovitusi, mida erinevates olukordades, ja tutvustab põhilisi seadusi mängu. Kapteni mängu, järgige selle juhiseid.

Algselt Igale mängijale antakse stardikapitali, mis on esindatud kujul:

• zveropenni

• zoodollary

Zveropenni - raha, et saad mängu, ta on laetud teatud summa 1 tund.

Zoodollary - valuuta, mida saab osta päris raha ja avab mitmed seni kättesaamatud funktsioone. On oluline märkida, et sissemaksete mängu pärisraha oluliselt lihtsustab protsessi arengut loomaaias.

Zoomumba online mäng, mille eesmärk on luua parim loomaaias. Ja mängija, kui direktor valib suunas loomaaias. Mängu ajal on kasutajal vaja kohusetundlikult hoolivad oma lemmikloomad, lõbustab külastajaid ja maksimeerida oma sissetulekut, mis suureneb pidevalt, kui kasutaja parandamiseks loomaaias.

Play mäng Zoomumba online, teil on vaja pidevalt parandada. Laekunud raha tuleks kohe investeerida moderniseerimine ja arendamine oma loomaaed, et see kõige parem ja unikaalne.

Kõigepealt pead saada kaitsed lemmikloomadele. Võite panna neid erinevates kohtades ja erinevates kombinatsioonides. Kui installitud puurid - saab sõita seal lemmikloomad. Vaja pidevalt vaadata seisukorras karja. Elama ühe lindla naine ja mees, saate luua paar, kes saab siis sünnitama. Või saate korraldada meelelahutus, pane üks rakk kaks agressiivsed mehed, kuid sel juhul saavad nad tapavad üksteist.

In Zoomumba mängida ei tohi hetkekski unustada, et loomad vajavad tähelepanu, hoolt ja kiindumust. Me ei tohi unustada, et toita oma lemmikloomad, juua, raud-, rongi-ja seisundi jälgimiseks nende tervist.

Mugandada lindla, saate suurendada pingerida loomaaias, mis lisab mõned unikaalsed loomaaias, suurendada liiklust ja kasumit võrra.

Kõik, mida vaja, et mängida mängu online Zoomumba saab osta poest. In protsessi arengut on võimalik osta täiendavaid parandusi, mis võib panna loomaaias. See võib olla näiteks lõbustuspargi. Loomulikult on need parandused kaasa loomaaia reiting tulemusena rohkem inimesi käia ja tuua suurt kasumit.

Tõsta tulu aitab ka loomaaed asub hotelli. Lisaks võib see olla varustatud ka erinevaid söögikohti, mis annavad olulise panuse loomaaias.

Aastatel kaitsed on võimalik paigaldada erinevaid dekoratiivsed ja külastajad on mugav ja mugav reisida. Müüge lugu pidades, nii et sama saab mugavalt jõuda katted.

Graafika mäng on päris kvaliteet ja mugav. Ka mängus on palju meeldivaid üllatusi arendajad erilistel puhkudel. Veeda aega lõbus koos Zoomumba online!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more