Järjehoidjad

Call of the Dragon

Alternatiivsed nimed: kõne lohe, draakon mäng kõne kõne draakon online, helistada draakon online mäng, mängida online Call of dragon

Dragons - see müstiline märki, et meelitada inimesi tähelepanu pikka aega. Nad on nimetatud muinasjutte, legende ja filme. Arvutimängud on ka mingi erand. Pakutav oma tasu brauser online mäng Call of the Dragon - MMORPG vene keeles.

Kui teile meeldib see žanr mängud, siis edasi minna, kuid enne registreerimist kontrollida süsteemi nõuded PC:

·                    Operatsioonisüsteem Windows Vista/7/XP/NT/2000

·                    Protsessor Pentium III 1000 MHz

·                    RAM 512 MB

·                    Internetiühendust 56KB (modemi) või kiirem

·                    Browser .

Nagu te võib-olla märganud juba, mäng sobib isegi office versiooni arvutisse. Osale mängus Call of the Dragon standard: ametlikul kodulehel mäng vajutage nuppu, et luua konto, mis avaneb leht, kus palutakse teil sisestada e-posti aadress, parool ja nimi, mille te teate foorumis. Siin on nõustunud litsentsilepingu ja vajutad suur punane nupp mängida. Sel registreerumise Call Dragon lõppenud. Ja sa saad lehele joonistatud maailma kaart Stilland on tähistatud asukohta mängu servereid. Siin valida mängu server, ja läheb iseloomu loomise lehele. On kohe märkida, et mängida mängu online Call of the Dragon te eest inimrass. Sa pead valima kangelased nagu

·                     Warrior

·                     Mage

·                     Assassin

·                     Vampire

Warriors - on kangelased, kes on oskusi, et Nujakka ja olema kaitstuse kõrge tase. Magee spetsialiseerunud kohaldamise magic rünnak kauguselt.

Assassin - kiire ja külmavereline sõdalane, kes lahingus võib nurjata vastased. Vampires saavad spetsialiseeruda ilm, saab ravida ja on muid boonuseid.

Parim sugu iseloomu ja spetsialiseerumine, samuti oma nime siis saad mängida mängu online Call of the Dragon. Kõne alustamiseks Dragon online mäng teile pakkuda koolitust saada aasta lõpus, mis te olete õppinud kontrollisüsteemi mängu.

Kõndis mööda linna ringi ja teeme mõned külalistele, saate kohe Call of the Dragon Online teenida paar taset. Saadakse igal tasandil oma mängu iseloomu saab 5 punkti, mis te oma äranägemisel on jaotatud peamiste omaduste iseloomu:

·                     Luck

·                     Võimsus

·                     Intelligence

·                     Endurance

·                     Agility

Linn, kus sa leiad end, kui oled Call of the Dragon mängida standard struktuuri. Seal saab külastada raekoda, kauplused, mis müüvad relvi, tarvikud, leida turul areenil ja võib külastada teiste standard struktuuri.

Mäng Call of the Dragon võrgus erineb enamik online mängud, sest see annab võimaluse koolitada oma iseloomu ilma isiklikku osalust mängija (võrguühenduseta režiimis). Aga seda tüüpi koolitust sa veeta tegevus punkte, mida täiendatakse igal hommikul. Rohkesti avatakse võimalusi fännid parandada asju mängus. Siin on, kuhu pöörduda: Võite korraldada esemed, puhastada neid, analüüsida, parandada, embed objektid runes ja isegi vaimulikuks neid.

Väärib märkimist, et mängu on künnis tähtajaga: kuni tasemeni 10 keelatud lahing mängijate vahel ja üle 10 - te võite võidelda areenil. Aga areenil sa ei saa kulutada rohkem kui 20 võitleb päev. Ajal lahing areenil oma iseloomu saab hinnangud ja au. Kõik ülejäänud saavad minna tappa loomi ja teha külalistele, et anda NPCs. Võitlus koletised mängus toimub osaluseta mäng iseloomu.

Teeni raha ja kogemusi kui sa otsa tegevust juhib oma iseloomu saab taotleda tööbörs.

Play Call of the Dragon meeldib fännidele ja meeskonnamängud, sest teket gildide mäng pakub arendajatele. Liitumine gild, oma iseloomu saab kasutada gildi hooned, samuti osaleda lahingud vahel gilde.

Call of the Dragon online registreerimine võimaldab teil sukelduda maagiline maailm täis seiklus. Siin võib igaüks leida midagi erilist.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more