Järjehoidjad

Star Colony

Alternatiivsed nimed: Starscolony

Star Colony Online - ebatavaline esindaja arvuti mänge. Selle projekti võimalik kombineerida majandusstrateegia ja klassikaline RPG quest. See online mäng Star mängijad koloonia on ainulaadne võimalus luua oma ruumi koloonia, toota erinevaid vahendeid ja osaleda lahingus arvukalt konkurente.

Liitu mängu Star koloonia, ei tohi sa palju aega, siis tuleb lihtsalt valida, varjunime, e-posti aadress, mida saate e-postiga kinnituse registreerimise valida keeruline parool valiku ja näidata oma sugu. Nagu näeme mängu Star Online registreerimine arenenud kolooniate kõige lihtsam ja kättesaadaval viisil. Register Star koloonia on oma pileti tuleviku maailmas, kus sa ehitada oma karjääri ja saada edukaks omaniku ruumi koloonia. Mängides mängu online Star koloonia on täiesti tasuta, ja kuna mäng on täiesti veebipõhine, ei pea te alla laadida ja installida oma arvutisse, mitte klientidele.

Erinevalt enamikust teistest online mängud, online mäng Star koloonia on iseloomulik võime - võimalus kadunud. Jah, siin on oma iseloomu nii puudub mugavuse ja surematus oht Surra ootab teid igal sammul - nälg, haigused, võidelda, rünnak kohaliku fauna - kõik see igal ajal saab võta sa elu, nii et tasub olla eriti ettevaatlik esimese Mängu alguses. Aja jooksul on sul võimalik koguda piisavalt raha ja teha vajalikke uuringuid, kättesaadavuse kloonimine muutub oma iseloomu, et on oluline, et probleemi lahendamine võimalik surm, aga kuni selle hetkeni tema peamine väärtus - elu on väärt säilitada väga hoolikalt.

Mängu alustamine, oma iseloomu on veel väga vara otsustada, millist jõudu globaalsete probleemidega, sest tulevad esile ka oma ellujäämise suurlinnas. Leia oma esimest töökohta, las ta olla alatasustatud ja alahinnatud, kuid see toob palju vaja, et osta toitu ja juua raha. Selline tegutsemisvabadus, mis võimaldab mängijal saada kurikuulus kui seikleja ja seaduskuulekas ja lugupeetud ärimees, ja võimalik, et üks ja teine ​​koos meelitab paljud tahavad mängida mängu online Star koloonia, täna maailma hoone oma karjääri maailmas tulevikus tegelevad kümned tuhanded inimesed.

Aja jooksul kasvab mitte ainult oma pangakonto virtuaalne mäng kasvatada oma ambitsioone ja eesmärke. Kui eile te lahendada vahetu probleem leida toitu ja peavarju, kuid nüüd te korraldate kogu koloonia tähe juhid tohutu rahavoogude ja lahendada globaalseid küsimusi jäädvustada uusi territooriume ja suurendada oma mõju mängude maailmas. Nagu näete, mängida Star koloonia oma ime igas etapis mängu, sest mida koloonia play Star mängijad ei igavleda. Proovige ja te ehitada fantastiline karjääri maailma tulevikku!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more