Järjehoidjad

Empire Online

Alternatiivsed nimed: Empire Online

Empire Online külast osariiki.

Strateegia kontseptsioon tähendab hästi läbimõeldud tegevussüsteemi, et olemasolevaid ressursse kasutades saavutada üldine eesmärk. Veebipõhine Empire'i brauserimäng on veebis kättesaadav miljonitele mängijatele. Selle projekti eripäraks on see, et kõik toimingud toimuvad reaalajas ja projektis on rohkem kui 30 miljonit kasutajat.

Imperia Online'i mängima asudes läbib kasutaja lihtsa registreerimise, mille vorm koosneb ainult kolmest väljast - nimi, parool ja e-posti aadress. Pärast seda minutiprotseduuri kantakse mängija õigeaegselt üle keskaega, saab mitme majaga maatüki. Koolitus lõpeb piisavalt kiiresti ja kasutajal pole muud valikut, kui mõelda läbi ja koostada edukas strateegia, et muuta väike küla suureks ja tohutult tugevaks impeeriumiks. Projekti võimsa jõu ehitamiseks on ressursid vaid neli kulda, kivi, puitu ja rauda. Mõistust ja olemasolevaid ressursse kasutades on mängijal veel pikk tee minna.

Arendada ja domineerida.

Mängus oma impeeriumi arendamise viisid on erinevad, mängijad määravad ise oma eduka stsenaariumi, kuid kui te ei arenda kõiki suundi korraga, siis mõjutab ühe või teise suuna eelarvamusi kindlasti kodanike elukvaliteet. Projekti ülesanded on üles ehitatud selliselt, et säiliks kesktee.

Game Empire Online annab võimaluse arendada korraga nelja tegevusvaldkonda:

  • Sõjapoliitika Võimsa armee loomine on võimalik spetsiaalsete hoonete ehitamise, uute relvade uurimiseks teadusliku baasi väljatöötamise ajal. Tugev armee võimaldab mängijal territooriumi laiendada, liituda provintsidega riigi pealinnaks ja moodustada kolooniaid;
  • Majanduskasv saavutatakse ressursside ammutamise ja tööstuste kättesaadavuse kaudu. Mida rohkem on virtuaalse riigi kodanikke, seda rohkem on tööjõudu ja rohkem võimalusi maksude kogumiseks. Teine sissetuleku liik on kaubandus. Saate kaubelda teiste mängijatega.
  • Diplomaatiat ning liitlastest naabreid ja mängus olevaid sõpru on vaja mitte ainult kaubandussidemete ja marsruutide loomiseks, vaid ka sõjaliste liitude jaoks. Olemasoleva liiduga ühinemisel või selle loomisel saab mängija, ehkki panustab raha ühisesse riigikassasse, tehnoloogia, sõjalise toetuse sõpradelt või lihtsalt raha laenamist.
  • Kultuuriline areng peab ehitama ilusaid linnu koos kultuuriliste vaatamisväärsustega - see näitab tugevat majandust. Mängija ei pruugi tingimata oma territooriumi sõjaliste vahenditega laiendada, teised projektis osalejad võivad soovida liituda tugeva impeeriumiga ilma võitluseta.

Empire Online Great People'il on veel üks omadus, selles on valitsejate dünastiad, kes saavad oma kogemusi koguda. Igal keisril on igas valdkonnas oma võimed ja tugevused. On tähelepanuväärne, et need tegelased elavad reaalset elu, nad sünnivad, kasvavad üles, vananevad ja surevad. Igal Suurel Mehel on millegi jaoks anne, näiteks saab ta suurendada vägede arvu.

Projektis Empire Online saate mängida tähtajatult, mäng kulgeb rahulikus tempos, kuid kasutaja ei väsi pikkadest ootustest, kuna ühe ülesande täitmise ajal saate teise ohutult teha. Projekti mängijatel on võimalus omavahel suhelda, arutada ühiseid strateegiaid, plaane ja arenguteid.

Erilist tähelepanu tuleks pöörata graafikale ja helile. Suurepäraselt joonistatud pildid ja harmooniline helikujundus rõõmustavad isegi kõige nõudlikumaid mängijaid.

Unikaalne lihavõttesündmus Empire Online'is (kestab 10-21. 04 2020)

ülestõusmispüha on kalendris üks kuulsamaid ja lugupeetumaid pühi. Ja sellepärast võtame seda igal aastal väga tõsiselt. See aasta pole muidugi erinev. Ainus küsimus, mida peaksite lihavõttepühade ajal küsima, on järgmine: mitu muna saab ühe käega kaasas kanda? Mida sa teise käega teed? Noh, vastus teisele küsimusele on ilmne - te kogute mune! Tegelikult pole munade arvul suurt tähtsust, sest võite kanda nii palju kui saate! See on munadejahi sündmuse, mis taaskäivitatakse lihavõttepühade tähistamiseks, mõte. See algab 10. aprillil ja lõpeb 21. aprillil.

Neile, kes esimest korda munajahti proovite, on reeglid lihtsad:

    Mõnes neutraalses linnas varjatakse mune;
  • Iga mängija saab saata spioonid ükskõik millisesse neutraalsesse linna ja tal on võimalus tellida oma spioonid munade otsimiseks; Kogutud mune saab kasutada mängudes mänguasjade ja süütevõimendite ostmiseks; Iga kord, kui mängija leiab muna, on tal võimalus olla eriline;
  • köidet, talismanid, karbid, plaanid, saapad ja paljud muud väärisesemed ootavad kõvasti teenitud munade ostmist;

Nii et veendusime teid, et lähete Imperia Online'i lihavõttepühadeks?

Loodame tõesti nii!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more