Järjehoidjad

Empire Online

Alternatiivsed nimed: Empire Online

Game Empire Online – külast võimuni

Strateegia mõiste tähendab läbimõeldud tegevuste süsteemi ülemaailmse eesmärgi saavutamiseks olemasolevaid ressursse kasutades. Veebibrauserimäng Empire on võrgus saadaval miljonitele mängijatele. Selle projekti eripäraks on see, et kõik toimingud toimuvad reaalajas ja projektis on üle 30 miljoni kasutaja.

Imperia Online'i mängimist alustades läbib kasutaja lihtsa registreerimise, mille vorm koosneb ainult kolmest väljast - nimi, parool ja e-posti aadress. Pärast seda minutipikkust protseduuri kantakse mängija ajas tagasi keskaega ja saab mitme majaga maatüki. Koolitus lõppeb üsna kiiresti ja kasutajal ei jää muud üle, kui läbi mõelda ja ehitada üles edukas strateegia, et muuta väike küla suureks ja tohutult tugevaks impeeriumiks. Võimsa jõu ehitamiseks on projektis ainult neli ressurssi: kuld, kivi, puit ja raud. Mõistust ja olemasolevaid ressursse kasutades on mängijal pikk tee käia. Pange tähele, et mängu uuesti sisenemiseks vajate ainult Imperia võrgusisselogimist.

Arenda ja valitse

Mängus oma impeeriumi arendamise viisid on erinevad, mängijad määravad ise oma eduka stsenaariumi, kuid kui te ei arenda kõiki suundi korraga, mõjutab kallutatus ühes või teises suunas kindlasti elukvaliteeti. oma teemadest. Ülesanded projektis on üles ehitatud nii, et säiliks kuldne kesktee.

Empire Online'i mäng võimaldab korraga arendada nelja tegevusvaldkonda:

  • Sjajapoliitika Võimsa armee loomine on võimalik spetsiaalsete hoonete ehitamisega ja teadusbaasi arendamisega uut tüüpi relvade uurimiseks. Tugev armee võimaldab mängijal territooriumi laiendada, provintsid osariigi pealinnaga liita ja kolooniaid moodustada;
  • Majanduskasv saavutatakse ressursside kaevandamise ja tööstusharude olemasolu kaudu. Mida rohkem on virtuaalriigis kodanikke, seda rohkem on seal tööjõudu ja võimalusi maksude kogumiseks. Teine sissetuleku liik on kaubandus. Saate kaubelda teiste mängijatega.
  • Diplomaatiat ja liitlasi, naabreid ja sõpru mängus pole vaja mitte ainult kaubandussidemete ja -teede loomiseks, vaid ka sõjaliste liitude jaoks. Olemasoleva liiduga liitudes või oma loodes saab mängija, kuigi ta panustab raha ühiskassasse, saab tehnoloogiat, sõpradelt sõjalist tuge või saab lihtsalt raha laenata.
  • Kultuuriareng peame ehitama ilusaid linnu koos kultuuriliste vaatamisväärsustega, see viitab tugevale majandusele. Mängija ei pruugi tingimata oma territooriumi sõjaliste vahenditega laiendada; teised projektis osalejad võivad soovida liituda tugeva impeeriumiga ilma võitluseta.

Empire Online Great People'il on veel üks omadus: sellel on valitsejate dünastiad, kes saavad koguda oma kogemusi. Igal keisril on mõnes valdkonnas oma võimed ja tugevused. Märkimisväärne on see, et need tegelased elavad päris elu, nad sünnivad, kasvavad, vananevad ja surevad. Igal Suurel Mehel on millekski annet, näiteks suudab ta vägede hulka suurendada.

Empire Online projektis saab mängida määramata aja, mäng toimub rahulikus tempos, kuid kasutaja ei väsi pikast ootamisest, sest ühe ülesande täitmise ajal saab rahulikult edasi liikuda teised. Projektis osalejatel on võimalus omavahel suhelda, arutada ühiseid strateegiaid, plaane ja arenguteid.

Erilist tähelepanu tuleks pöörata graafikale ja helile. Hästi joonistatud pildid ja harmooniline helikujundus meeldivad ka kõige nõudlikumatele mängijatele.

Kui olete mängus uus,

Kui kahtlete endiselt, kas mängida või mitte, siis siin on meie soovitus – mängu kogu võlu kogemiseks peate esmalt proovima x20 kiiret serverit. See tähendab, et Imperia Online'i standardkiirust suurendatakse 20 korda ja saate kiiresti aru kõigist keerukustest ja jõuda punkti, kus mäng muutub tõeliseks taktikaliseks strateegiaks koos kõigi sõja ja lahingute naudingutega. Pärast ühe hooaja mängimist (mis kestab 20 päeva) on teil klassikalistes serverites lihtsam. Saate mängust ja selle peensustest aru juba alguses – see annab teile võtme edukaks mängimiseks hooaja keskel ja lõppfaasis

Mängud nagu Imperia Online

  1. Goodgame Empire
  2. Ikariam
  3. Travian
  4. Impeeriumite sepikoda
  5. Elvenar
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more