Järjehoidjad

Indy Cat

Mäng Indy Cat

Indy Cat

Indy Cat

Online mäng Indy Kass, seda mängu versioon "kolm rida", ja peategelane - Ginger kass, kes sõidab erinevates riikides otsima Destiny spiraali ja teisi huvitavaid esemeid. Temaga külastatakse Vana-Kreeka, Prantsusmaa, Itaalia, Holland, põhjapooluse, Aasia ja teiste värvikas kohtades, et koguda värvikas elemente, kogudes tähte ja teenida mängu raha - vibud.
Indy Cat saab mängida kohe pärast kiiret registreerimist ja sisselogimist oma sotsiaalse võrgustiku. Siit leiad protsessi aja entusiastlik mängijad. Nad jagavad oma kogemusi ja pakkuda võimalusi tõhusaks möödaminnes ja jagatud südamed, kui te kasutate oma.
Viis südamed - tihendeid. Nad kaovad ükshaaval, kui sa kaotad ringi. On taastumine võtab kolm päeva, mille jooksul nad täidavad ülesandeid. Aga selle sammu vahele aitab päris raha, mille eest saab osta uusi südamed, või osta neid oma vibud, kui sul on piisavalt.
Igal tasandil iPlayer Indy Kass vaja teenida kolm tähte, ja alles siis liikuda. Tasapisi tekib selline kasulik esemeid: Whip, rohkem elu, värvi pomme, ball, magic kassi paw, mündid, reisi ärajäämise, kristalliseerumine ja külmutamine aega.
Iga artefakt on oma eripärad ja eriti aitab ületada rasketes olukordades gameplay. Kasutades teatud koostisosaks, on vaja oodata selle taastamisele. Kasutage neid ainult siis, kui tõesti on vaja, et säilitada otsustavatel hetkedel. Võib juhtuda, et objektide valdkonnas rivistatud ebavõrdselt, ja te ei saa teha järgmine liikumine. Kõige tõhusam viis on võita tasandil, ja seda sa pead lihtsalt laadige leht. Nüüd on aeg alustada mängu, kus palju huvitavaid üritusi.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more