Järjehoidjad

My Little Farmies

Mäng My Little Farmies

My Little Farmies

My Little Farmies

Galactic elu võrgus - põnev sõjaline strateegia, mis ütleb teile hämmastav lugu Starling. Ühes järgmises imeline päeva planeedil ilmus Faerbit kurja olendid ja oli tugevdada oma ehituse ja tõrjuma välja tema pidev rünnakuid. Kuigi ta on hävitamine pead kiiresti ehitada ja tugevdada lahendamiseks.
Teie peamine ülesanne - on aidata elanikel planeedi hävitada kaabakas. Alusta baasi ehitus, maavarad vajalik hoonete ja kindlustuste. Alguses galaktika elu pead mängima natuke raha ja ressursse, samuti kauplus, kus siis omandada kõik hooned ja palgata armeed. Ehita töötoad, mis aitab leida uusi tehnoloogiaid, et parandada hoonete. Kui teil on rünnanud vaenlane, proovige tõrjuma rünnak ja kohe minema vallutamist maailma, kust vaenlane tuli. Kuigi tema väed nõrgenenud see peaks olema lihtne vallutada. Pärast võitu saad erinevaid objekte, müntide ja isegi hävitamine väärtuslikke esemeid eepiline ülemused.
iPlayer galaktika elu ühendab palju mängijaid, kes on just nagu sa üritad jääda. Proovige ühendada jõud allying sõpradega. Mis sõprade toetus, siis on võimalik, et ületada palju võimsam koletised, elavad planeedil ja saada kõige rohkem väärtuslikke esemeid. Sa võid osta in-mängu raha, et kiirendada protsessi lahendamise, samuti on võimalik osta boonus punkte ja palju muud, mis aitab peatada kuri.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more